کد مطلب : 596
تاریخ ثبت : 1397/01/18-18:13
دیدار نوروزی مدیریت شهری کرج؛
«جوانگرایی در انتصابات» وعده بهاری دکتر نبیونی / بازار داغ دیده بوسی ها / قدم زنی مهمانان زیر باران بهاری!

دیدار نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر کرج با شهردار و جمعی از مدیران شهرداری این کلانشهر عصر امروز در باشگاه میلاد برگزار شد، مثل همیشه بازار تبریک سال نو و دیده بوسی ها داغ بود و حاضرین برای یکدیگر سالی پُرخیر و برکت و سرشار از موفقیت آرزو می کردند. مراسمی که ساده و بی تکلف بود و در پایان با قدم زنی مهمانان زیر بارانِ لطیف بهاری ختم شد!
بخش هایی از سخنرانی محمد نبیونی رئیس شورای اسلامی شهر کرج لبخند به چهره جوانان حاضر در سالن نشاند؛ آقای نبیونی از مدیران پیشکسوت تقاضا کرد خودشان برای واگذاری مسئولیت ها به مدیران جوان داوطلب و پیشگام شوند تا فضای بانشاط تری برای خدمت به مردم شکل بگیرد. این سخنان اظهار رضایت حاضرین به ویژه جوانانی که به تازگی در مدیریت شهری کرج عهده دار مسئولیت هایی شده اند را به دنبال داشت.
 
بازار تبریک سال نو و دیده بوسی ها در این مراسم داغ بود و مدیران شهری برای مصاحفه با اعضای شورای اسلامی شهر کرج به دور آنها جمع شده بودند؛ نمایندگان مردم تیترهایی از مشکلات شهری را برای مدیران مناطق برشمرده و خواستار چاره اندیشی برای رفع آنها شدند تا عمل به وظایف نمایندگی در دیدار نوروزی نیز تجلی و تبلور داشته باشد.
 

سارا دشتگرد و فریده بزنی بیرانوند دو بانوی عضو شورای پنجم کلانشهر کرج نیز در این مراسم حضور داشتند و مورد استقبال ویژه بانوان حاضر در سالن قرار گرفتند؛ آنها در گفتگو با اصحاب رسانه تاکید کردند که برای انتصاب بانوان شایسته در مسئولیت های مدیریتی تلاش بیشتری خواهند کرد و زمانِ آن رسیده تا استعدادهای بانوان بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
 
در حالی که مراسم از ساعت 14 الی 16 به مدت 120 دقیقه ادامه داشت اما برخی مدیران شهری در انتهای دیدار نوروزی به باشگاه میلاد رسیدند و در محوطه بیرونی و زیر بارانِ بهاری با اعضای شورای اسلامی شهر کرج دیده بوسی و گفتگو کردند، همچنین نمایندگان مردم با اشاره به بارش باران در خصوص عدم تکرار مشکلات روزهای بارانی برای شهروندان و قفل شدن خیابانها به آقای شهردار و مدیران مناطق تذکراتی دادند.
 
اجرای برنامه از سوی گروه هنری دلشدگان برای لحظاتی شادی و لبخند را به سالن مراسم هدیه داد و حال و هوای جلسه را به معنی واقعی کلمه بهاری نمود؛ در مجموع دیدار نوروزی مدیریت شهری کرج در قابی از صمیمیت و محبت برگزار شد و آقایان: نبیونی، زارع، وحیدی، ایلیات، رسولی و خلیلی اردکانی و خانم ها: دشت گرد و بزنی بیرانوند از نمایندگان مردم در دوره کنونی پارلمان شهری کرج در آن حضور داشتند.

مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.