کد مطلب : 590
تاریخ ثبت : 1397/01/16-22:57
شهروندان گرامی؛
صدای خود را به گوش اعضای شورای اسلامی شهر کرج برسانید

شهروندان گرامی با یک عملیات ساده می توانند نقطه نظرات، پیشنهادات و گلایه های خود را در خصوص موضوعات مختلف شهری به گوش اعضای شورای اسلامی شهر کرج برسانند.
شهروندانی که قصد دارند در خصوص مشکلات و چالش های شهری برای اعضای شورای اسلامی شهر کرج بنویسند و نمایندگان خود را در جریان نارسایی ها و کمبودهای محلات زندگی خود بگذراند، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج به آدرس: http://www.shorakaraj.ir مراجعه کرده، سپس در قسمت پایین صفحه اول وارد بخش «صدای شهروند» شوند و در ادامه با تکمیل فرم مربوطه، پیام خود را مکتوب کنند تا عیناً به استحضار مسئولان ارشد شهری رسانده شود.
 
شهروندان گرامی همچنین با درج شماره تماس یا آدرس پست الکترونیکی امکان ایجاد ارتباط از سوی واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر کرج را فراهم می آورند تا پیگیری های انجام شده در خصوص انعکاس نقطه نظرات، پیشنهادات و گلایه های مردمی به نمایندگان محترم شهروندان شریف در شورای اسلامی شهر به اطلاع و استحضارشان رسانده شود و زنجیره پاسخگویی سیر مناسب تری به خود بگیرد.
 
دسترسی سریع به صفحه «صدای شهروند» در لینک زیر
 
 
http://www.shorakaraj.ir/public.aspx
 

مرتضی اکبری
نظرات کاربران
کد : 10 1397/02/16
با سلام و احترام خدمت اعضای محترم دوره پنجم شورای شهر ، بیش از 5 سال است افراد زیادی تحصیلکرده در واحد های مختلف فعالیت می کنند ، تقاضا می شود به عنوان نمایندگان مردمی ما در آن پارلمان 1- نسبت به یکپارچه کردن این نیرو ها با ستاد مرکز 2 - در صورت امکان تبدیل وضعیت در صورت امکان صورت پذیرد . با تشکر
کد : 12 1397/04/12
باسلام در منطقه حسین اباد مهرشهر اگر امکان دارد یک ایستگاه اتش نشانی و پایگاه اورژانس اختصاص داده شود تا در مواقع بحرانی سریع تر در محل حاضر شوند،باتشکر.
کد : 13 1397/04/14
باسلام پل سوم خرداد مهرشهر نیاز به تراش و روکش اسفالت در بخش هایی از پل ، خط کشی ،تعویض گاردریل،تعویض باتوم شبرنگی ،تعمیر درز انقطاع ،و اسفالت کنار درز انقطاع که نشست کرده دارد ولی شهرداری توجهی نمیکند.
کد : 15 1397/05/01
با سلام يكي از وظايف اوليه شهرداري نظافت و پاكيزه نگاه داشتن شهر هست اينروزها وضعيت نظافت اكثر مناطق ضعيف و جوي ها لاي روبي نشده و به شدت بو مي دهند و همچنين سطل هاي آشغال مكانيزه شهرداري در منطقه عظيميه خ شريعتي و ميدان گلستان مدت هاست شستشو نشده علاوه بر بوي شديد و تعفن ، ناقل بسياري از بيماري هاست
کد : 62 1398/07/03
با سلام، با توجه به افزایش بار ترافیکی در مسیر محمد شهر به کرج شاهد بار ترافیکی سنگین و طولانی در محدوده خروجی میدان مرکزی میوه و تره بار کرج هستیم که مشکلات بسیاری را برای ترددشهروندان و خودروهای امدادی ایجاد کرده و روزانه به بار ترافیکی آن اضافه میشود. خواهشمند است با توجه به اهمیت موضوع و نارضایتی عموم شهروندان به فوریت نسبت به انجام کار کارشناسی و صدور مصوبه ای به منظور جابجایی میدان مرکزی میوه و تره بار کرج به محل مناسب و خارج از محدوده پر ترافیک شهری اقدامات لازم را پیگیری نمایید. با کمال تشکر.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.