کد مطلب : 2540
تاریخ ثبت : 1399/01/19-23:56
اکبر سلیم نژاد:
جوانان محور تحقق شعار سال هستند / ضرورت توجه جدی به مطالبات قشر جوان

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، اظهار داشت: جوانان محور تحقق شعار سال هستند و بدون حضور فعال آنها در عرصه های علمی، اقتصادی، دانشگاهی و صنعتی، چرخ های تولید آنطور که باید نمی چرخد، اگر کشور را به خانه ای بزرگ تشبیه کنیم، بی شک جوانان سقف و ستون آن هستند.
اکبر سلیم نژاد با بیان اینکه به دنبال بیانیه «گام دوم انقلاب» از سوی مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران شاهد اعتماد بیشتر به جوانان و پوست اندازی نگرش ها در انتصابات هستیم، گفت: کشور دارای جوانانی مومن، انقلابی، متخصص، متعهد، دلسوز و مدبر است که اگر بستر مناسب استفاده از آن فراهم شود، بی شک سایه تحریم ها از کشور برچیده می شود و هیچ قدرتی قادر به ایستادگی در برابر اراده پولادین ملت نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه جوانان مطالبات به حقی دارند که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد، عنوان کرد: مسئولان باید برای رفع موانع اشتغال، ازدواج، ادامه تحصیل و رفاه جوانان برنامه ریزی مدونی داشته باشند و شرایط به گونه ای مهیا شود که نوجوانان پس از ورود به دوران جوانی، از حمایت های لازم برای شکوفایی و اوج گرفتن و آرامش روانی برخوردار باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان اظهار کرد: بنده به عنوان نماینده مردم کرج در شورای اسلامی شهر از شهردار محترم تقاضا دارم در بحث انتصابات به استفاده از مدیران جوان، خوشنام و مدبر توجه بیشتری داشته باشد که البته انتخاب یک شهردار جوان برای اداره کلانشهر کرج خود نشانگر وجود همین روحیه در نمایندگان مردم است. در هر حال آینده و سرنوشت کشور به دست جوانان رقم خواهد خورد و به مرور باید عرصه ها و مسئولیت ها را به ایشان واگذار کنیم تا مهیای پذیرش مسئولیت سنگین خود شوند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.