کد مطلب : 2536
تاریخ ثبت : 1399/01/06-18:42
سلیم نژاد در نامه ای به کمالی زاده؛
تعطیلی شهرداری کرج تا نیمه فروردین جاری را از مبادی قانونی پیگیری کنید

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در نامه ای به شهردار این کلانشهر خواستار تعطیلی این نهاد تا نیمه فروردین ماه به منظور اثربخشی بیشتر مقابله با ویروس کرونا شد و خطاب به کمالی زاده نوشت: ... در غیر این صورت حضور چندین هزار پرسنل شهرداری در محل خدمت و به تبع آن حضور خیل مراجعین می تواند ما را به نقطه اولیه بازگرداند و کنترل اوضاع را سخت تر کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، متن نامه بدین شرح است:
 
بسمه تعالی
 
برادر گرامی جناب آقای مهندس علی اصغر کمالی زاده 
 
شهردار محترم کرج
 
سلام علیکم؛
 
احتراماً با تبریک بهار طبیعت و نوروز باستانی و آرزوی موفقیت برای حضرتعالی و همکاران خدوم در خانواده بزرگ شهرداری کرج، امیدوارم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب مزین به «جهش تولید» گردیده، در عرصه های خدمت رسانی به مردم شریف نیز شاهد اقدامات جهادی و موثر باشیم و بتوانیم با کار و تلاش بیشتر، کرجی سرافرازتر، آبادان و توسعه یافته را رقم بزنیم.
 
همچنین لازم می دانم از پشتیبانی و اقدامات ارزشمند بخش های مختلف شهرداری کرج در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا قدردانی نموده و رهایی از این ویروس منحوس و غلبه کامل بر آن را از درگاه الهی آرزو نمایم. در همین راستا و با عنایت به توصیه های مکرر مسئولان مبنی بر حضور مردم در خانه و تعطیلی گسترده واحدهای صنفی و تجاری برای جلوگیری از اجتماعات، پیشنهاد تعطیلی بدنه اداری و غیرعملیاتی شهرداری از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مطرح می گردد.
 
لذا خواهشمند است با انجام مکاتبات لازم با سلسله مراتب اداری، بحث تعطیلی شهرداری کرج تا پانزدهم فروردین ماه به استثنای حوزه های خدمات شهری، آتش نشانی، مدیریت پسماند و... را به صورت جدی پیگیری نمایید تا مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر با کیفیت بیشتر و جدیت بالاتری دنبال شود، در غیر این صورت حضور چندین هزار پرسنل شهرداری در محل خدمت و به تبع آن حضور خیل مراجعین می تواند ما را به نقطه اولیه بازگرداند و کنترل اوضاع را سخت تر کند.
 
در پایان توفیقات الهی را برایتان از درگاه خداوند منان استعانت می نمایم.
 
اکبر سلیم نژاد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.