کد مطلب : 2535
تاریخ ثبت : 1398/12/28-17:43

شورای اسلامی شهر کرج حلول فصل بهار و نوروز باستانی را تبریک گفت

شورای اسلامی شهر کرج در پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی را به ایرانیان تبریک گفت و ضمن توصیه به در خانه ماندن، اظهار امیدواری کرد که شب کرونا دوامی ندارد و به زودی به روشنایی ختم می شود.
در این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال...
 
بهار، خرامان می آید و در نو شدن هر ذره ی جهان، دعوتیست! در رقص سبزه ها بر تن پوش سبز بهار، در هلهله ی چکاوکان بر فراز آسمان، در دامن دشت تر مست از دوش آفتاب... همه در گفتگو برای دعوت توست برای تحول دوباره ی قلبت در بگشای که جهان منتظر توست.
 
فرارسیدن «نوروز باستانی» و آغاز سال نو را به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برای شما آرزومندیم.
 
امیدواریم با رعایت توصیه های وزارت بهداشت در ایام نوروز و حضور در منازل و عدم حضور در نقاط گردشگری بتوانیم ویروس کرونا را پشت سر بگذاریم؛ گرچه ملت بزرگ ایران مردمانی خونگرم و مهمان نواز و مهمان دوست هستند اما امسال تقدیر و مصلحت چنین رقم خورده تا حتی در رزوهای بهار نیز دورادور برای عزیزمان سالی خوب را آرزو کنیم، برای همه شما عزیزان بهترین تقدیر را در بهار و سال 99 از درگاه الهی خواستاریم.
 
امید است خدمات و اقدامات مدیریت شهری کرج در سال 98 مورد قبول شهروندان گرامی قرار گرفته باشد و به حمد الهی در سال جدید تلاش خواهیم کرد تا به سمت شکوفایی عمرانی و محرومیت زدایی و اقدامات جهادی حرکت کنیم و ضمن تکمیل پروژه های نیمه تمام، همچنین بتوانیم طرح هایی را در جهت رفاه حال شهروندان کلنگ زنی کنیم. به حمد الهی در سال جدید شاهد اتفاقات خوبی برای متروی شهرمان خواهیم بود و بزرگراه شمالی نیز تحولات مثبتی را تجربه می کند. 
 
شورای اسلامی شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.