کد مطلب : 2524
تاریخ ثبت : 1398/12/20-13:33
سارا دشت گرد:
شهرداری کرج درتجهیز باشگاه انقلاب جهت رسیدگی به بیماران کرونایی مساعدت کند

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شنیده ها حاکی از آماده سازی و تجهیز باشگاه انقلاب جهت رسیدگی به بیماران است چنانچه امکان پذیر باشد مدیریت شهری در تجهیز و آماده سازی و تخصیص کمک های مالی و تجهیزاتی دریغ نکند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشت گرد در صد و هشتاد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص و تعطیلی برخی ادارات و یا حتی شیفتی شدن آنها اما این روزها پرسنل بانک حتی بیشتر از ساعت کاری کار می کنند و باید به آنها توجه ویژه شود.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به اینکه بانک ها به علت عدم کسر اقساط سه ماهه که دولت قول داده بود تمکین نکردند حداقل برای پرسنل بانک امکانات مرخصی ویژه و یا شیفت کاری ویژه در نظر گرفته شود.

وی بیان کرد: در مورد شهرداری با توجه به اینکه برخی بازار روزها تعطیل شدند هنوز دستفروش هایی که مواد غذایی می فروشند به کار خود ادامه می دهند در این راستا مدیریت شهری  آنها را ساماندهی کند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: زباله ها در برخی نقاط به موقع جمع آوری نمی شوند برای جمع آوری مدیریت شود و در برخی مناطق در دو نوبت جمع آوری انجام شود.

دشتگرد تاکید کرد: از سازمان میوه و تره بار و مشاغل خواسته می شود ساعت کاری بازارها را مدیریت کند تا از تجمع بیش از حد مردم جلوگیری شود.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.