کد مطلب : 2523
تاریخ ثبت : 1398/12/20-13:23
زارع عنوان کرد:
مسئولان استانی و شهری در جهت بسیج امکانات برای مقابله با کرونا گام بردارند

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهر کرج از گذشته در خصوص امکانات درمانی دچار فقر بوده است که قطعا تاثیر آن بر کنترل این بیماری نمایان خواهد شد و لذا درخواست دارم مسئولین استانی و شهری در بسیج امکانات تلاش بیشتری داشته باشند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عباس زارع در صد و هشتاد و هشتمین جلسه رسمی در نطق پیش از دستور ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و مدیریت آرامستانها، خدمات شهری و اتوبوسرانی که در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا جهادگونه در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: شیوه و نحوه تصمیم گیری مدیریتی  در استان البرز مرتبط با شیوع کرونا بهنگام نبوده و در سطح مدیریتی نیز موضوع جدی گرفته نشده است و گرفتار شدن تعداد قابل توجهی از مسئولین موید این موضوع است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: در قانون شوراها و قوانین شهری شورا و شهرداری در خصوص سلامت شهروند، وظیفه مند است و لذا بصورت جدی تر و عملگرایانه باید به موضوع توجه داشته باشیم بنحویکه امکانات بیشتری در این خصوص بکار گیریم و اعتبارات مورد نیاز هم مد نظر گرفته شود.

زارع با بیان اینکه اقداماتی که تا به حال انجام شده ارزنده است، بیان کرد: در این راستا مدیریت شهری بایستی اقدام ویژه به جمع آوری دستفروشهایی که در این مدت مواد غذایی روباز به شهروندان عرضه می کنند گرفته شود.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: بایستی از فعالیت گلفروشها و کودکان کار که در معابر و تقاطعات اقدام به کسب می کنند جلوگیری کرد و از کسبه ای که با قراردادن موادغذایی و لوازم خود در خارج از مغازه می شوند مانع شد.

وی، جلوگیری از جمع آوری مواد بازیافتی در زباله های سطح شهر توسط چرخ دستی ها، تجهیز کامل نیروهای عامل جمع آوری زباله و کنترل مرتب آنها در خصوص بیماری، برنامه ریزی به صورت ویژه برای جمع آوری زباله کسانیکه در منزل بر اثر بیماری کورنا قرنطینه می باشند را در دستور کار قرار دهیم.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.