کد مطلب : 2522
تاریخ ثبت : 1398/12/20-10:58
جهت تقدیر از پزشکان و خرید تجهیزات؛
شورای اسلامی شهر کرج مبلغ پنجاه میلیارد ریال تخصیص داد

لايحه دوفوریتی پرداخت پاداش نقدي به کادر پزشکی که این روزها به صورت شبانه روزی مجاهدانه در میدان نبرد با ویروس کرونا تلاش می کنند، به اتفاق آراء تصویب شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عباس زارع رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج در توضیح این لایحه اظهار داشت: با توجه به وضعیت حاکم در کشور و بحران شیوع ویروس کرونا در دنیا سازمان نظام پزشکی کرج طی نامه ای خواستار کمک مالی از سوی مدیریت شهری به این مجموعه بود که اعضای شورای شهر کرج به اتفاق تصمیم گرفتند با پرداخت مبلغی به عنوان پاداش و خرید تجهیزات ایمنی و پزشکی به پزشکان و پرستاران و زحمتکشان این عرصه که حدود 1400 نفر می باشد از زحمات این عزیزان قدردانی نماید.
 
وی تاکید کرد: سفید پوشان کادر پزشکی و درمانی با به صدا درآمدن زنگ شیوع ویروس کرونا در کشور عزم را جزم کرده و به حالت آماده باش درآمده اند و خالصانه در راستای خدمت به مردم ایستادند و ویروس کرونا را به جان خریدند، وجدان کاری پرستاران و پزشکان و کادر درمانی ما کمتر از اخلاص رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس نیست و ضرورت دارد تا مسئولان ارشد شهری با نگاه ویژه از تلاش های این عزیزان قدردانی نماید.
 
محمد نبیونی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های عمومی شورای اسلامی شهر کرج نیز ضمن استقبال از این لایحه پیشنهاد داد: با توجه به اینکه کادر پزشکی با کمبود تجهیزات انفرادی پزشکان و پرستاران مواجه است بخشی از این مبلغ به خرید تجهیزات جهت تامین بیشتر امنت جان این عزیزان زحمت کش در عرصه جهاد و ایثارگری هزینه شود.

وی همچنین از کمبود دستگاه های تنفسی در مراکز بهداشتی سخن گفت و افزود: متاسفانه با توجه به اینکه ویروس کرونا به دستگاه تنفسی افراد آسیب می زند مراکز پزشکی با کمبود جدی این دستگاه ها جهت تامین نیاز بیماران مواجه هستند و ضرورت دارد که به تجهیز دستگاه های تنفسی در بیمارستان ها سریعا اقدام شود.

یادآور می شود اعضای شورای اسلامی شهر کرج با تخصیص مبلغ 50 میلیارد ریال جهت تقدیر  از پزشکان و پرستارانی که در صف مقدم مقابله با کرونا حضور دارند و همچنین تجهیز دستگاه های تنفسی لازم در بیمارستانها موافقت کرد، تعدادی از کادر درمانی بیمارستانها و درمانگاه ها با حضور شبانه روزی در مراکز درمانی در حال خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا هستند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.