کد مطلب : 2359
تاریخ ثبت : 1398/10/23-11:34
حاجی قاسمی:
پروژه های تقاطعات غیرهمسطح حصارک و میدان سپاه باید در سال جاری به طور کامل بهره برداری شوند

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج گفت: پروژه های تقاطعات غیرهمسطح حصارک و میدان سپاه باید در سال جاری به طور کامل بهره برداری شوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مهدی حاجی قاسمی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج در چهل و یکمین جلسه این کمیسیون اظهار داشت: این جلسه به منظور بررسی عملکرد معاونت های فنی - عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج منتهی به 9 ماهه ابتدای سال جاری برگزار شده که در کنار آن رویکردهای سه ماهه پایان سال نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج در این جلسه  در سه حوزه تقاطعات، ابنیه و معابر به تبیین عملکرد خود پرداخت، افزود: گزارش مطروحه کامل و مفصل بود و شورای شهر بر اتمام پروژه هایی اصرار داست که طی سنوات گذشته استارت خورده بود اما پیشرفت فیزیکی قابل چشمگیر نداشته اند.
 
وی افزود: در این جلسه به شهرداری کرج تکلیف شد که پروژه های بزرگ همچون تقاطع پل حصارک و میدان سپاه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسند و در بررسی بودجه در سال آینده اعتباری برای این دو پروژه تخصیص داده نخواهد شد.

به گفتی حاجی قاسمی، پروژه تقاطع میدان جمهوری و  تقاطع سه باندی رجایی شهراز جمله پروژه هایی است که در سال جاری کلنگ احداث ان به زمین خورده و تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج همچنین به بحث ساماندهی آب های سطحی در سطح شهر اشاره داشت و افزود: بحث آب های سطحی از دیگر مواردی بود که پس از ارائه گزارش کامل از سوی معاون عمران شهردای کرج مقرر گردید این پروژه در تمام کلکتورهای سطح شهر اجرایی گردد تا انشااله تاپایان سال آینده شاهد هیچ گونه آب گرفتگی در سطح شهر نباشیم.

به گفته حاجی قاسمی، ابنیه هایی همچون سوله های چند منظوره که در 8 نقطه سطح  شهر در سنوات گذشته کلنگ زنی شده است که مقرر گردید طی بازدیدی و با تمهیدات شورای شهر اتمام این پروژه ها در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت تا به زودی شاهد بهره برداری از این مجموعه ها باشیم.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.