کد مطلب : 2356
تاریخ ثبت : 1398/10/22-14:40
در صد و هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورا؛
لایحه دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیر مستمر کارکنان شهرداری کرج مصوب شد

یک صد و هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورا به ریاست اکبر سلیم نژاد و حضور اعضای شورای شهر کرج، قائم مقام شهردار و مدیران و معاونین شهرداری برگزار شد و لوایح ارسالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، نمایندگان مردم با جدیت به بررسی لوایح پرداختند و با رعایت عدالت و حساسیت جهت احقاق حقوق شهروندان و مدیریت شهری تلاش نمودند.
 
لایحه دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیر مستمر کارکنان شهرداری کرج از جمله لوایحی بود که مطرح شد، با توجه به اینکه این لایحه طی جلسات متعدد در کمیسیون های شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود در جلسه رسمی شورا مصوب شد.
 
در متن این لایحه امده است: با لایحه شهرداری کرج مبنی بر دستورالعمل ساماندهی و نحوه محاسبه پرداخت مزایای غیر مستمر کارکنان شهرداری کرج، دستور العمل مذکور تصویب و شهرداری مکلف می گردد در انواع استخدام اعم از کارگری و کارمندی و طی دوره های ارزیابی عملکرد سه ماهه از این دستورالعمل تبعیت نماید.
 
اکبر سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این خصوص اظهار داشت: لایحه مذکور به منظور انضباط بخشی به نظام اداری کارمندان شهرداری است و ابلاغ لایحه مذکور موجب می شود تا حقوقی از هیچ کارمند و کارگری تضییع نگردد.
 
لایحه پروژه احداث ساختمان علمی کاربردی شهرداری کرج جهت احداث و تکمیل ساختمان دانشگاه با اعتبار 5 میلیارد ریال از دیگر  لوایحی بود که در کمیسیون عمران  حمل و نقل و ترافیک مطرح و مخالفت شده بود که اعضای شورا با توجه به تعدد مراکز دانشگاهی در کلانشهر کرج و همچنین نبود ظرفیت کامل جهت احداث فضایی بیشتر در این دانشگاه اعضای شورا به مصوبه کمیسیون رای مثبت دادند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.