کد مطلب : 2353
تاریخ ثبت : 1398/10/22-10:52
مهدی حاجی قاسمی:
متاسفانه برخی کتابخانه های شهر وضعیت مناسبی ندارند / استفاده از ظرفیت فرهنگسراها جهت مطالعه

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج گفت: فضای فرهنگسراها باید به گونه ای جهت داد تا مراجعه کنندگان از فرهنگسراها به عنوان قرائت خانه استفاده شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مهدی حاجی قاسمی در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در نطق پیش از دستور خود اظهار داشت: طی بازدیدی که از کتابخانه های سطح شهر کرج داشتیم متاسفانه برخی از کتابخانه ها وضعیت مناسبی نداشتند و از فضای محدود برای قرائت خانه برخوردار بودند.

این مسئول تصریح کرد: با نزدیک شدن به فصل امتحانات و استفاده دانش آموزان از فضای کتابخانه ها با توجه به اینکه امکانات زیادی در فرهنگسراهای شهرداری وجود دارد در این راستا پیشنهاد می دهم که دانش آموزان و دانشجویان برای استفاده از قرائت خانه ها از فضای مناسب  فرهنگسراها استفاده کنند.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با اشاره به اینکه باید شرایطی فراهم شود تا بتوانیم از فضاهای عمومی شهر استفاده بهتری داشته باشیم، بیان کرد: در این راستا می توانیم از فرهنگسراها به صورت دو شیفت استفاده کنیم  و از نیروهای مازاد شهرداری در شیفت دوم به کارگیری کنیم.

به گفته حاجی قاسمی، با توافق این پیشنهاد تمام فرهنگسراها و مجموعه‌های متعلق به شهرداری به امکانات و تجهیزات ویژه برای قرائت خانه مجهز می شوند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.