کد مطلب : 2352
تاریخ ثبت : 1398/10/22-10:22
خستو:
حذف جلسات غیرعلنی نقطه قوت شورای پنجم کرج است / ضرورت بررسی آثار لوایح دو فوریتی

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: مرکز پژوهش و مطالعات شورای اسلامی شهر کرج آثار لوایح دو فوریتی جلسات رسمی را به عنوان طرح پیشنهادی بررسی کند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، رحیم خستو در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در نطق پیش از دستور خود به سه نکته اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در شورای پنجم جلسات غیر علنی حذف شده اما یک اتفاق به وفور در حال افزایش است که مربوط به لوایح دو‌فوریتی است.

 این مسئول تصریح کرد: در این راستا از رئیس مرکز پژوهش ها درخواست دارم تا آثار لوایح دوفوریتی و تصمیم گیری ها طی یک کار پژوهشی بررسی شود چراکه اگر تعداد این لولیح بیشتر شود آسیب زاست.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: مرکز پژوهش ها همچنین قبل از ارائه لایحه بودجه آثار و‌ نتایج بودجه سال گذشته را بررسی و پس از آن توسط اعضاء شورای شهر  تصمیم گیری و منابع مالی آن پی گیری شود.

وی ضمن اظهار خرسندی از انتصاب مدیر کل  املاک و‌ مستغلات شهرداری کرج افزود: انتصاب مهندس محمودیان به عنوان مدیر املاک با توجه به اینکه وی کمیسیون ماده صد شهرداری را به صورت اتوماسیون تغییر داد قابل تقدیر است.

خستو تاکید کرد: خواهشمندم هر چه سریعتر املاک و مستغلات شهرداری شناسایی و به صورت شفاف در سایت و پرتال شهرداری ضبط و ثبت شود تا عموم مردم مطلع شوند.

وی ضمن انتقاد از انتخاب و هزینه کرد سخنرانان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: برخی از سخنرانان فرهنگی این سازمان که با تبلیغات بالا در سطح شهر با نصب بیلبورد و پوستر  انجام می شود توجیه علمی ندارد این شهر به اندازه کافی متخصص، سخنران برجسته و استاد دانشگاه دارد خواهشمند است این سازمان از افراد کم هزینه و بومی استفاده کند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.