کد مطلب : 2247
تاریخ ثبت : 1398/09/16-10:59
رئیس مرکز پژوهش های شورا؛
هفته پژوهش فرصتی برای نمایش استعدادهای پژوهشگران و نخبگان استان است

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: هفته پژوهش استان البرز فرصتی است برای به نمایش گذاشتن استعدادها و تخصص و اختراعات نخبگان و پژوهشگرانی که در عرصه علم و فناوری تلاش های مجدانه دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، غدیر مهدوی در آغازین روز از شروع نمایشگاه هفته پژوهش که صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی کرج برگزار می شود اظهار داشت: شورا و شهرداری کرج نیز به نوبه خود با جدیت تمام در این نمایشگاه حضور داشته و پایان نامه ها، کارهای پژوهشی و ایده های نخبگان و دانشجویان در حوزه مدیریت شهری و علم و فناوری را به عرصه ظهور خواهد گذاشت.
 
وی همچنین از برگزاری سه نشست تخصصی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: مرکز پژوهشهای شورای شهر کرج در نظر دارد با برگزاری نشست های تخصصی با موضوع هم اندیشی صاحب نظران اقتصاد شهری و احیاء بافت های فرسوده با محوریت اقتصاد شهری به دستاوردهای جدید در این  حوزه دست یابد.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: نشست های مذکور با هدف بررسی موضوعات درآمدپایدار، اقتصاد شهری، مدیریت شهری، نحوه حمایت از سرمایه گذاران، مدیریت پسماند و آلودگی هوا، قطار شهری و ترافیک برگزار میگردد.
 
مهدوی تاکید کرد که انتظار دارم این نشست ها نتایج خوبی به همراه داشته باشد و نظرات صاحب نظران ثبت و ضبط گردیده و مورد بهره برداری در جهت اجرا قرار گیرد.
 
رئیس مرکز پزوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج همچنین از برگزاری جلسات متعدد با شرکت های دانش بنیان و نشست با مدیران شهری در خصوص مباحث شهری و پسماند و آتش نشانی خبر داد و افزود: در هفته پژوهش به مسائل مدیریت شهری به صورت تخصصی پرداخته خواهد شد که امید است دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد.
 
گفتنی است نمایشگاه هفته پژوهش از امروز شنبه 16 آذر آغاز و تا پایان روز سه شنبه 19 آذر ادامه خواهد داشت که پذیرای تمامی دانش آموزان، دانش جویان،پژوهشگران، اساتید برجسته علمی و دانشگاهی، مدیران ارشد استانی و کشوری و نخبگان و صاحب نظران و عموم شهروندان استان البرز خواهد بود.

 رویا منیری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.