کد مطلب : 2240
تاریخ ثبت : 1398/09/10-10:34
بزنی بیرانوند:
آلودگی هوا نیازمند راهکارهای علمی است

رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج گفت که آلودگی هوا نیازمند راهکارهای علمی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، فریده بزنی بیرانوند در صد و هفتاد و دومین جلسه شورای شهر کرج با اشاره به معضل آلودگی هوا اظهار داشت: آلودگی هوا معضلی است که این روزها همه کلانشهرها با آن سر و کار دارند،‌ به منظور جلوگیری از آلودگی باید راهکارهایی را پیش بینی کنیم که تصور می کنم برگزاری سمینارهای آموزشی جهت تحقق این مهم می تواند یک راهکارها باشد.
 
این عضو شورا در ادامه راهکار دیگر برای جلوگیری از آلودگی هوا را نوسازی اتوبوس ها و خودروهای فرسوده و گازسوز عنوان کرد و افزود:‌ تحقق این امر نیز نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.
 
بیرانوند در بخش دیگری به دغدغه جمع آوری زباله های عفونی نیز اشاره کرد و گفت:‌ در حوزه جمع آوری زباله های شهری به ویژه زباله های عفونی، آسیب هایی وجود دارد که جامعه و شهروندان را درگیر کرده است که باید نسبت به جلوگیری از آن اقدام شود.
 
این عضو شورا اضافه کرد:‌ در حوزه خدمات شهری جمع آوری زباله ها به ویژه پسماندهای عفونی، همچنین رفت و روب،‌ شهرداری را متحمل ضرر کرده و هزینه ها نیز افزایش یافته است و برای جلوگیری از این زیان، لازم است تا متولیان امر جلسه ای برگزار و تدبیری برای این مشکل پیدا کنند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.