کد مطلب : 2239
تاریخ ثبت : 1398/09/10-10:30
سلیم نژاد:
مسیر تقابل فرمانداری و شورای شهر کرج ماحصلی جز اتلاف فرصت های خدمت به همراه ندارد

رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج گفت که مسیر تقابل فرمانداری این شهرستان با شورای اسلامی شهر ماحصلی جز اتلاف فرصت های خدمت نخواهد داشت.
اکبر سلیم نژاد صبح امروز (یکشنبه 10 آذر 98) در ابتدای صد و هفتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اخیراً شاهدیم که بسیاری از مصوبات شورای اسلامی شهر توسط هیئت تطبیق مصوبات فرمانداری دارای اشکالات قانونی شناخته می شوند، حال آنکه مشابه همین لوایح در ادوار گذشته مصوب شده و به تائید فرمانداری هم رسیده است. باید گفت که هم فرمانداری و هم شورای شهر در مسیر خدمت به مردم و تسهیل گری هستند و نباید با یکدیگر تقابل پیدا کنند.
 
وی افزود: در دوره کنونی شورای اسلامی شهر کرج مصوبات متعددی در راستای حمایت از نهادهای دولتی و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان مصوب گردیده و ما باور داریم که نظام شورایی کشور در کنار سه قوه برای تحقق اهداف نظام تلاش می کند و همه ما سوار بر کشتی انقلاب هستیم و باید برای حفظ آن تلاش کنیم.
 
این مسئول ادامه داد: امیدواریم فرمانداری محترم و هیئت تطبیق مصوبات همانطور که شورای اسلامی شهر کرج از ابتدای دوره تاکنون مسیر تعاملی را در پیش گرفته است، همکاری و مساعدت لازم را داشته باشد، چرا که بسیاری از شهروندان به مصوبات شورای اسلامی شهر چشم دوخته اند و چنانچه وقفه ای برای اجرایی شدن آنها ایجاد شود، در درجه اول این شهروندان هستند که متضرر می شوند.
 
سلیم نژاد گفت: ما اختلافی با هیچ یک از نهادها نداریم و به جایگاه بالاسری فرمانداری و نقش نظارتی آن در تطبیق مصوبات شورای اسلامی شهر با قوانین جاری کشور نیز کاملاً وافق هستیم اما این موضوع باید در بستر قانونی شکل بگیرد و اینکه نهادها از جایگاه قانونی خود خارج از چارچوب های مصوب و قانونی بهره مند شوند، به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.