کد مطلب : 2229
تاریخ ثبت : 1398/09/05-13:07
وحیدی تاکید کرد:
شهرداری کرج در انجام پروزه های فرهنگی و ورزشی جهشی جدی داشته باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج باید در انجام پروژه های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی جهشی جدی داشته باشد تا شاهد رضایت شهروندان در خضوض نیازهای فرهنگی، ورزشی و اجتماعی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، منصور وحیدی در سی و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا که با حضور اعضای کمیسیون ، معاون فرهنی ورزشی شهرداری کرج و تعدادی از مدیران کل شهرداری بزگزار شد اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی شهرداری ها انجام پروژه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی است که متاسفانه شهرداری کرج در این حوزه بسیار ضعیف عمل نموده است.
 
وی با اشاره به انجام بخشی از بازسازی و بهسازی پروژه های بنیاد حفظ و ثار دفاع مقدس و همچنین مصلای کرج اذعان داشت: شهرداری کرج در خصصو انجام پروژه های کلان عمرانی اقدامی قابل چشمگیر انجام نداده است.
 
وی تاکید کرد: دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج با شعار فرهنگی وارد این حوزه شده و دغدغه فرهنگی داشته است و انتظار می رفت شهرداری کرج تا پایان این دوره تعدادی سالن ورزشی و فضاهای فرهنگی در شهر ایجاد نماید تا برای شهروندان به یادگار بماند.
 
وحیدی خاطرنشان ساخت: شهرداری کرج باید در انجام پروژه های فرهنگی و اجتماعی جهشی جدی داشته باشد تا شاهد رضایت شهروندان در خضوض نیازهای فرهنگی، ورزشی و اجتماعی باشیم.


رویا منیری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.