کد مطلب : 2222
تاریخ ثبت : 1398/08/20-13:24
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی؛
پرسنل خدماتی و پشتیبانی شورای شهر کرج کتاب هدیه گرفتند

برنامه ریزی صحیح فرهنگی علاوه بر حفط هویت عقیدتی و قومی تهاجم فرهنگی را کاهش داده و به حفظ فرهنگ خودی می پردازد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی به پرسنل خدماتی و پشتیبانی شورای اسلامی شهر کرج کتاب اهداء شد و به فرمایش "مقام معظم رهبری" کتاب خوانی باید به عنوان یک سیره و سنت در بین مردم ما بشود که کتاب بخوانند و به کودکانشان هم یاد دهند.
 
در این مراسم که با حضور حسین محمدی عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج و علی اصغر ضیائی فر مدیرکل پشتیبانی شهرداری کرج و به همت مهتاب حاتمی مدیر اداری مالی شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد، از زحمات نیروهای پر تلاش خدماتی و پشتیبانی مجموعه تجلیل به عمل آمد.
 
حسین محمدی عضو شورای اسلامی شهر کرج در این مراسم بر ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید کرد و گفت: با توجه به تاثیر آموزش در پیشرفت اجتماعی - فرهنگی جامعه، ترویج فرهنگ مطالعه از ارزش های ملی و دینی به شمار می آید و مسئولان امر باید در جهت افزایش این مهم در سطح جامعه تلاش مضاعف داشته باشند.
 
وی همچنین پرسنل خدماتی شورای اسلامی شهر کرج را به ادامه تحصیل و افزایش سطح تحصیلات و اطلاعات عمومی تشویق نمود و اظهار کرد: برای افزایش سطح علمی نیروهای مدیریت شهری از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.


نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.