کد مطلب : 2212
تاریخ ثبت : 1398/08/19-10:48
سلیم نژاد:
تذکرات نمایندگان مردم باید نقشه راه شهرداری کرج باشد / تسلیت به زلزله زدگان

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت که تذکرات نمایندگان مردم باید نقشه راه شهرداری این کلانشهر باشد و موارد و نکاتی که اعضاء پس از بازدیدهای میدانی یا از طریق کسب اطلاع از مردم و رسانه ها در جلسات شورا مطرح می کنند، ناشی از احساس مسئولیت و عمل به وظایف نمایندگی است.
اکبر سلیم نژاد در ابتدای صد و شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که صبح امروز (یکشنبه 19 آبان) برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز هفته وحدت، اظهار امیدواری کرد که جامعه با عنصر وحدت رو به جلو حرکت کند و همگان به آموزه ها و توصیه های رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) عمل نمایند.
 
وی با اشاره به وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی، کشته و مجروح شدن تعدادی از هم میهنان را به ویژه به خانواده های داغدار و مصیبت زده تسلیت گفت و تاکید کرد که بی شک مردم فهیم ایران اسلامی در این آزمون نیز روسفید خواهند بود و تمام امکانات کشور برای کمک به زلزله زدگان بسیج خواهد شد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان با بیان اینکه نطق های پیش از دستور و تذکرات اعضای شورا تزئینی نیست و باید مد نظر شهرداری قرار گیرد، اذعان داشت: تذکرات نمایندگان مردم باید نقشه راه شهرداری کرج باشد و موارد و نکاتی که اعضاء پس از بازدیدهای میدانی یا از طریق کسب اطلاع از مردم و رسانه ها در جلسات شورا مطرح می کنند، ناشی از احساس مسئولیت و عمل به وظایف نمایندگی است.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.