کد مطلب : 2206
تاریخ ثبت : 1398/08/12-13:44
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج:
حضور شهردار در سطح شهر هنگام بارش ها امید بخش بود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت که حضور به موقع و پررنگ شهردار در سطح شهر هنگام بارندگی روزهای اخیر امیدبخش بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج رحیم خستو در نطق پیش از دستور صد و شصت و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج از شهردار کرج به واسطه حضور در بارش ها و مدیریت آب گرفتگی های سطح شهر قدردانی کرد.
 
وی افزود: شرایط اقلیمی جغرافیایی کرج به گونه ای است که هنگام بارندگی  مسائل و مشکلاتی را به همراه دارد اما چیزی که می تواند امیدوار کننده باشد و به نوعی رضایت شهروندان را جذب کند حضور شهردار در شرایط بحرانی در سطح شهر است.
 
این عضو شورا ادامه داد: بنده مشاهده کردم شهردار کرج تا پاسی از شب در نقاط مختلف حضور داشت که این موضوع هم میتواند به زیر مجموعه شهرداری روحیه دهد و هم حضورش از نظر روحی برای شهروندان امیدبخش باشد. 
 
وی در ادامه صحبت های خود به مشکلات نبود آب در شهرک کوثر واقع در شمال گوهردشت کنار شهرک فرهنگیان و ضلع غربی زندان رجایی اشاره کرد و گفت: تعدادی از ساکنان این شهرک نامه ای به فرماندار ارسال کردند مبنی بر اینکه این شهرک با مشکل نبود آب مواجه است.
 
خستو ادامه داد: با توجه به اینکه آب منطقه ای مسولیت را بر عهده شهرداری انداخته و شهرداری منطقه  نیز آب منطقه ای را مقصر میداند از شهردار کرج میخواهم خود شخصا به این موضوع ورود کرده و مشکل را رفع کند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.