کد مطلب : 2185
تاریخ ثبت : 1398/07/24-09:51

بازدید رئیس شورای شهر کرج از نحوه خدمات رسانی پرسنل شهرداری به زائران اربعین

رئیس شورای شهر کرج از روند خدمات رسانی پرسنل شهرداری به زائران اربعین حسینی با حضور در مرز زرباطیه عراق بازدید کرد.
اکبر سلیم نژاد در این بازدید ضمن تشکر از خدمات شهرداری کرج به زائران اربعین حسینی اظهار داشت: شهرداری کرج با استقرار موکبی در کشورعراق عهده‌دار پذیرایی، اسکان و توزیع بسته‌های فرهنگی برای زائران کربلا هستند که از دو هفته پیش این کار شروع شده و تا اربعین ادامه خواهد داشت.
 
وی تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای شهر تلاش می‌کنند تا در این ایام که به یاد و نام امام حسین(ع) مزین شده بهترین خدمات را به زائران عتبات عالیات انجام دهند تا اسباب خشنودی و رضای الهی و بندگان نیز فراهم آید.
 
رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: مديريت شهری کرج همانند سال های گذشته با تمام توان و انگيزه در خدمت زائران حسينی (ع) و انجام وظايف محوله به شهرداری است و در میان طرف های عراقی و زائران، در اين ميان رضايت كاملی از خدمات رسانی شهرداری وجود دارد.
 
سلیم نژاد بیان کرد: علاوه بر استقرار یکصد نیروی خدمات شهری پاکبان، 12 دستگاه ماشین آلات تخصصی و آتش نشانی نیز برای تامین امنیت زائرین در این قسمت آماده خدمات رسانی است.
 
وی با اشاره به اهمیت گسترش همبستگی در بین مسلمان جهان تاکید کرد: افزایش تعداد زائران و رونق پیاده روی اربعین طی سالهای گذشته بر عظمت این گردهمایی افزوده است، از سوی دیگر طی این سال‌ها همبستگی کشور‌های مسلمان رونق و انضباط بهتری به این گردهمایی بخشیده است.
 
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر کرج، پیاده روی اربعین این زمینه را فراهم می‌کند که ملل مسلمان، یکدیگر را بهتر شناخته و محبت و همبستگی بیشتری پیدا کنند.
 نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.