کد مطلب : 2178
تاریخ ثبت : 1398/07/21-12:58
رییس شورای شهر کرج:
توسعه ورزش همگانی یک ضرورت است

ورزش باید به عنوان یک کالای مهم و اساسی مورد توجه خانواده ها باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، اکبر سلیم نژاد با اشاره به برگزاری همایش کوهپیمایی که به همت سازمان فرهنگی و با استقبال خوب خانواده ها همراه شد، اظهار داشت: حضور پویش های متعددِ مردمی برای پاکداشت طبیعت از نکات قابل توجه همایش کوهیمایی خانوادگی بود که امیدوارم با مهیا کردن شرایط چنین برنامه هایی استمرار داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی یکی از وظایف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی است، گفت: با تلاش شورای پنجم و شهردار کرج شاهد افزایش فضاهای تفریحی و ورزشی در همه مناطق به ویژه مناطق کم برخوردار هستیم که این موضوع کمک شایانی به تقویت و توسعه ورزش همگانی می کند.
 
به گفته رییس شورای شهر کرج؛ برای ترویج ورزش همگانی بیش از بیست ایستگاه ورزشِ صبحگاهی در بوستان‌های مناطق دهگانه شهرداری کرج فعال شده است.
 
این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا پایان شورای پنجم در موضوع ورزش و توسعه ورزش همگانی یادگاری های خوبی از خود بر جای بگذاریم.
 
سلیم نژاد توسعه ورزش همگانی را وظیفه همه دستگاه ها عنوان کرد و یادآور شد: عدم تحرک و دوری از فعالیت بدنی منشا اصلی بسیاری از بیماری‌ها است که امیدوارم با اطلاع رسانی و مهیا کردن شرایط شاهدِ استقبال و توجه بیشتر خانواده ها به ورزش باشیم.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.