کد مطلب : 2168
تاریخ ثبت : 1398/07/15-13:13
پس از تصویب شورای شهر :
صد دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرج اضافه می شود

لایحه خرید یکصد دستگاه اتوبوس مجهز اسکانیا به صورت صد در صد نقدی در کمیسیون عمران شورا مصوب و جهت تصویب نهایی به جلسه رسمی اراجع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سی و پنجمین جلسه کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورا به ریاست مهدی حاجی قاسمی و حضور اعضای کمیسیون و نمایندگان شهردار جهت دفاع از لوایح ارسالی شهرداری به شورا برگزار شد.
 
لایحه خرید اتوبوس اسکانیا با استناد بند 2 ماده 31 آئین نامه معاملات شهرداری تهران تسری به کلانشهرهای کشور به صورت صد در صد نقدی مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب کمیسیون رسید.
 
متن لایحه به این شرح است: شهرداری کرج در راستای مصوبه شورا و در اجرای بند 8 از تباصر بودجه سال 97 با موضوع خرید یکصد دستگاه اتوبوس دو محور درون شهری، تعداد 30 دستگاه اتوبوس اسکانیا به ارزش 480 میلیارد ریال که شصت درصد آن به صورت نقدی و مابقی به صورت تهاتری خریداری نموده است که انجام این امر به لحاظ تکنولوژی پیشرفته اتوبوس ها و نوسازی ناوگان، اقبال عمومی را در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی افزایش داده است.
از طرفی شهرداری کرج در نظر دارد پیرو مصوبه مذکور به خرید حدود 56 دستگاه دیگر خریداری نماید که با توجه به قید نقدینگی شرکت فروشنده و عدم اقبال ایشان به جهت غیر نقدی امکان تهاتر میسر نبوده و فروش محصولات صرفا به صورت نقدی مد نظر می باشد.
 
لایحه مذکور در کمیسیون عمران شورای شهر کرج مصوب و جهت تصویب نهایی به جلسه رسمی شورای شهر کرج ارجاع داده شد.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.