کد مطلب : 2106
تاریخ ثبت : 1398/06/26-10:05
با حضور رئیس شورای شهرکرج:
مشکلات مردم شهرک الغدیر فرهنگیان بررسی شد

اکبر سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج طی نشستی صمیمانه با جمعی از معتمدین و ساکنین شهرک الغدیر فرهنگیان ضمن استماع مطالبات، گلایه ها و نقطه نظرات آنها، برای بررسی بیشتر مشکلات و برنامه ریزی به منظور رفع آنها قول مساعد داد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، اکبر سلیم نژاد با حضور امیر حسین کاظمینی مدیر منطقه 7 و اهالی شهرک الغدیر فرهنگیان مشکلات و درخواست های این اهالی را بررسی و جهت انجام امور تمهیداتی اندیشیده شد.

رئیس شورای شهر کرج ضمن تاکید بر ضرورت توجه به تکریم شهروندان و توجه به نیاز شهری آنها اظهار داشت: رفع مشکلات شهری و تامین آسفالت و بهسازی معابر و خیابان ها از اساسی ترین نیاز های شهروندان است و ضرورت دارد شهرداری با اهتمام ویژه به انجام این امور بپردازد.

این مسئول ضمن شنیدن درخواست های اهالی این محله و بررسی درخواست های انها از شهردار منطقه خواست تا بهسازی ، بازسازی، جدولکاری و آسفالت این معابر جهت سهولت در تردد شهروندان انجام شود.

کاظمینی مدیر منطقه هفت شهرداری کرج نیز گزارشی از روند عملیات عمرانی انجام شده در این محل را ارائه داد و برنامه های در دست اقدام جهت انجام الباقی عملیات عمرانی این محله را تشریح کرد.

یادآور می شود اهالی شهرک الغدیر فرهنگیان در پی اعتراض به عدم آسفالت و جدول مناسب در محله های این شهرک درخواست بررسی و پیگیری این معضل را داشته اند و خواستار تسریع در انجام این امور بودند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گزارش تصویری / محمدرضا سلطانی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.