کد مطلب : 2105
تاریخ ثبت : 1398/06/26-09:36

حمایت شورای شهر از استقرار مدیریت سبز در شهرداری کرج / رادیو شهر روی آنتن می رود

کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج لایحه کمک به استقرار مدیریت سبز در شهرداری این کلانشهر را مصوب کرد.
شصتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر کرج به ریاست فرج اله ایلیات و حضور مهدی حاجی قاسمی، احد رسولی، غدیر مهدوی، رحیم خستو و نمایندگانی از شهرداری این کلانشهر در محل سالن جلسات برگزار شد و طی آن چندین لایحه مورد بحث و تبادل نظر کارشناسی قرار گرفت.
 
اجرای نظام مدیریت سبز و استقرار تجهیزات تولید انرژی تجدیدپذیر و پاک (پنل خورشیدی) در ساختمان اداری منطقه یک شهرداری کرج با اعتبار 3 میلیارد ریالی از جمله لوایح مطروحه در این جلسه بود که نمایندگان مردم پس از بحث و تبادل نظر و در راستای تباصر و اولویت های بودجه آن را مصوب کردند.
 
خرید، توسعه و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری شهرداری کرج به مبلغ هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال و افزودن ردیف اعتباری جدید 3010309835 با موضوع طرح پژوهشی زیر ساخت سرویس گرای شهرداری کرج  جمعاً به مبلغ هفت میلیارد و پانصد میلیون جهت امکان عقد قرار داد پژوهشی با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به منظور اجرای پروژه گذرگاه سرویس گرای سازمانی دیگر لایحه مطروحه بود که مصوب شد.
 
انعقاد قرارداد 90 میلیون تومانی با صدا و سیمای البرز جهت تولید برنامه های مشارکتی و اطلاع رسانی اقدامات و برنامه های شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج و پخش آن به صورت روزانه و در فواصل مختلف زمانی از رادیو کرج دیگر لایحه مطروحه در جلسه بود که مورد تصویب قرار گرفت.
 
یادآور می شود برنامه های مشارکتی مدیریت شهری کرج و صدا و سیمای مرکز استان البرز پیش از این تحت عنوان «رادیو شهر» روی آنتن می رفت که اکنون پس از وقفه زمانی و با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر در راستای شفاف سازی، اطلاع رسانی مضاعف به شهروندان و سهولت در گزارش دهی به افکار عمومی از سر گرفته می شود. مصوبات کمیسیون پس از تائید در جلسه رسمی قابلیت اجرایی خواهند داشت.
 




نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب














ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.