کد مطلب : 2104
تاریخ ثبت : 1398/06/25-9:52

شوراها فرصتی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراها فرصتی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان هستند که باید از این ظرفیت ها در خدمت رسانی به مردم استفاده كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، عزیز اكبريان در یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج به حفظ انسجام در بین اعضاء شورای شهر کرج تاکید کرد و اظهار داشت: شوراها باید نسبت به هزینه كرد منابع و اعتبارات شهرداری ها كه بیت المال است حساسیت زیادی به خرج دهند چرا كه در این خصوص وظیفه شرعی و قانونی دارند.

وی آسیب شناسی فعالیت شوراها را اقدامی ضروری كه به ارتقا و بهبود كارایی این نهادهای مردمی منجر می شود دانست و افزود: این مهم باید ابتدا توسط خود شوراها دنبال شود تا آنها بتوانند از طریق یك نظام خودكنترلی نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی كرده و در خصوص رفع كاستی ها و بهبود نقاط قوت شان برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان بكوشند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شهروندان توقع و انتظار دارند مشكلات مالی، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال و ... شهر بوسیله اعضای شورا حل شود در صورتی كه این اقدامات فراتر از دایره اختیارات شوراهاست.

وی با اشاره به اینکه  شرايط كشور شرايط ويژه ای است، یادآور شد: تحريم های سختی داشتيم که گردش مالی كشور را با مشكل روبرو کرد امید است با تسهیل امور شرایطی همواره کنیم تا درسایه آن رفاه شهروندی و رونق اقتصادی در شهر ها را رقم بزنیم.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.