کد مطلب : 2103
تاریخ ثبت : 1398/06/25-9:50

لزوم تشكيل كميته بررسی و رسیدگی به مسائل شهرداری

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از لزوم تشكيل كميته بررسی و رسیدگی به مسائل و امور شهرداری با هدف بررسی مسائل کلی، برنامه ریزی های لازم جهت اصلاح و رفع مشکلات خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج محمدجواد كوليوند  در یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج ضمن تقدير و تشکر از اعضاء شورای اسلامی شهر کرج درجهت مساعي و برطرف كردن مشكلات مردم اظهار داشت:  شوراها نماد مردم سالاری دینی و سپردن کارها به مردم و مشارکت همگانی در تعیین سرنوشت خود و مدیریت شهری است.

این مسئول تصریح کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز شاهد مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود هستیم و با این مردم سالاری دینی پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های شهری و دیگر بخش‌ها به دست آمده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: شهر کرج از منظر سیمای شهری و تأمین امکانات و زیرساخت‌ها نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده و با تلاش‌های انجام شده به یک شهر پویا و زیبا تبدیل شده که بیانگر تلاش مدیران دلسوز شهری، شهردار و شوراست.

کولیوند بیان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج نقش مهمی در پیشبرد اهداف شهرداری دارند و تعامل و همکاری آنها به سرعت بخشیدن در توسعه شهری کمک کرده است.

به گفته وی ، با توجه به محدودیت منابع مالی در سطح کشور ، شهرداری  کرج با تدبیر و برنامه ریزی توانسته‌  با حمایت همه جانبه شورای شهر بسیاری از پروژه های ملی و استانی از جمله زیرگذر حصارک، قطار شهری و آزاد راه شمالی کرج را ادامه دهد در این راستا نمایندگان مجلس از هر فرصتی استفاده خواهند کرد تا منابع مالی طرح ها و پروژه های شهرداری را تزریق و به سرانجام برسانند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از اعمال ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص تخصیص جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود: با رایزنی های انجام شده توسط نمایندگان مجلس درصدد هستیم تا سهم شهرداری ها از این جرایم پرداخت شود.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.