کد مطلب : 2102
تاریخ ثبت : 1398/06/25-9:47

تقدير ويژه رئيس شوراى شهر کرج از استاندارالبرز به جهت تشكيل كميسيون ماده ٥

رئيس شوراى اسلامی شهر کرج از استاندار البرز به جهت تشكيل كميسيون ماده ٥ و رسیدگی ویژه به پرونده های شهرداری تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، اکبر سلیم نژاد در یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: كميسيون ماده 5 استان با هدف رسيدگی و تعیین تکلیف 20  پرونده واصله از شهرداری کرج به اين كميسيون تشكيل و در خصوص آنها تصميم گيری شد.

این مسئول تصریح کرد: كمیسیون مذكور با حضور رئیس ، دبیر و دونفر دیگر از اعضاء كمیته تشکیل  و تصمیمات آن با سه رای موافق اعتبار خواهد داشت.

رئيس شوراى اسلامی شهر کرج ازعدم تحقق اعتبار تخصیص یافته قطار شهری افزود: سال گذشته از محل سفر ریاست جمهوری برای قطار شهری کرج ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت که تاکنون محقق نشده است از نمايندگان مجلس  درخواست داريم تا این مبلغ را وصول كنند .

سلیم نژاد با اشاره به آخرین وضعیت پروژه قطار شهری کرج بیان کرد: باید از همه توان خود برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده کنیم؛ منصب و مسئولیتی که امروز در اختیار ماست، ناشی از اعتماد شهروندان است و باید سعی کنیم تا با خدمات شایسته قدردان این اعتماد ارزشمند باشیم.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.