کد مطلب : 2100
تاریخ ثبت : 1398/06/25-07:07
سلیم نژاد:
مردم ولی نعمت ما هستند؛ برای خدمت رسانی بهتر تلاش کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت که مردم ولی نعمت ما هستند و همه باید برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان تلاش کنیم.
اکبر سلیم نژاد در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، اظهار داشت: باید از همه توان خود برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده کنیم؛ منصب و مسئولیتی که امروز در اختیار ماست، ناشی از اعتماد شهروندان است و باید سعی کنیم تا با خدمات شایسته قدردان این اعتماد ارزشمند باشیم.
 
وی با بیان اینکه تکمیل پروژه های عمرانی اولویت مجموعه مدیریت شهری است، گفت: شورا و شهرداری اقدامات مناسبی در این خصوص صورت داده اند که امیدوارم با برنامه ریزی این تلاش ها ادامه دار باشد، پروژه های عمرانی با شتاب بالا در حال تکمیل و بهره برداری هستند و امیدواریم در نیمه دوم سال جاری نیز شاهد تداوم نهضت خدمت رسانی به مردم شریف باشیم.
 
رئیس شورای شهر کرج در ادامه به ضرورت ارایه گزارش عملکرد از سوی شهرداری تاکید کرد و گفت: در ارایه گزارش عملکرد علاوه بر اعلام درآمدها، میزان تورم نیز به صورت دقیق ارزیابی شود. سلیم نژاد با اشاره بر لزوم تعیین تکلیف زمین های خط ۴ حصار، افزود: در حال حاضر حدود ۴۰ هکتار زمین در خط ۴ حصار وجود دارد که باید تعیین تکلیف شود.
 
 وی با بیان اینکه اغلب زمین های خط ۴ حصار متعلق به شهرداری است و اسناد آن باید به نام شهرداری تغییر کند، یادآور شد: طرح‌های مناسبی برای ساماندهی خط ۴ حصار پیش بینی شده که تلاش می کنیم قبل از پایان شورای پنجم اجرایی شوند. رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به وضعیت پروژه بزرگراه شمالی گفت: اقدامات مناسبی در پروژه بزرگراه شمالی انجام شده و برای به سرانجام رسیدن آن باید بخشی از فشار مالی این پروژه از روی دوش شهرداری کرج برداشته شود. 
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.