کد مطلب : 2023
تاریخ ثبت : 1398/04/31-13:13

بازدید عضو شورای شهر از منطقه 3 شهرداری کرج و دیدار با مدیر و کارمندان

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی کرج در دیدار با مدیر و کارکنان منطقه 3 شهرداری این کلانشهرکه صبح یکشنبه (30 تیر ماه) انجام پذیرفت، از اقدامات و برنامه ها و روند های مختلف این منطقه بازدید کرد.
غدیر مهدوی در دیدار با علی آرایی مدیر منطقه 3 شهرداری کرج ضمن اطلاع از اقدامات عمرانی صورت گرفته و در دست اقدام، همچنین بر لزوم رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار تاکید کرد.
 
وی با بیان اینکه کمبود سرانه ها، محرومیت ها و مشکلات شهری در مناطقی همچون آق تپه و کیانمهر باید با سرعت بیشتری مورد رسیدگی قرار گیرد، عنوان کرد: توسعه سراهای محله جهت آموزش های شهروندی و مشارکت مردم در برنامه های مدیریت شهری کرج ضرورتی انکار ناپذیر است که باید از سوی مدیران شهری جدی گرفته شود. 
 
مهدوی با بیان اینکه طرح مسکن اجتماعی یا استیجاری می تواند گره گشای مشکل مسکن در سطح کرج باشد، افزود: این طرح در بسیاری از نقاط دنیا و در کشورهای مختلف توسط شهرداری ها اجرا و باعث رضایت مندی قسمت زیادی از شهروندان شده است و اجرای آن در کرج می تواند آغازی برای نمونه برداری در سطح کشور باشد. وی از مدیر منطقه 3 خواست که در خصوص امکان پذیری اجرای طرح مسکن اجتماعی بررسی های کارشناسی را انجام دهد.
 
 مهدوی در ادامه آرام سازی ترافیک در سطح مناطق و مخصوصاً در چهارراه ها و نقاط پر رفت وآمد را یکی از اصلی ترین طرح هایی عنوان کرد که می تواند بر نظم دهی به عبور و مرور شهری و ایجاد آرامش و رضایت مندی از محیط شهر تاثیر بسزایی بگذارد.  ی با بیان اینکه مدیریتی پویا و خلاق خواهد بود که کاملاً از محدوده تحت مدیریت خود با خبر باشد، اظهار کرد: بازدید روزانه از تمام سطح منطقه و آگاهی داشتن از مشکلات روزمره شهروندان باعث موفقیت مدیریت شهری در سطح مناطق شهری خواهد شد.
 
در این دیدار علی آرایی مدیر منطقه 3 شهرداری کرج با بیان اینکه از روز اول محول شدن مسئولیت منطقه با کمک و همراهی همکاران در شهرداری دنبال رفع مشکلات و موانع در سطح منطقه و ایجاد فضاهای جدید برای شهروندان به منظور رفاه بیشتر آنان بوده ایم. وی مهمترین اقدامات انجام شده در یک ماه پیش را راه اندازی و توسعه باند کندرو بلوار ارم، باز طراحی و اجرای کف و بدنه میدان مهرگان کیانمهر و ایجاد پیاده رو در بلوار ارم را نام برد.
 
وی مهمترین برنامه های مدیریت شهری را افزایش کیفیت سرای محلات، تعریف 9 محله و هویت بخشی و حس آشتی با محلات در سطح منطقه، ایجاد گذر هنرمندان با هدف سرزندگی اجتماعی و همچنین ایجاد ارزش افزوده برای منطقه 3، باززنده سازی محلات و فضاهای شهری جهت حضور شهروندان و ایجاد نشاط بین آنها، ایجاد مرز و شناسنامه دار کردن تمامی محلات، محوطه سازی و ایجاد فضای سبز در کاخ شمس و تبدیل آن به یک تفرجگاه بزرگ با قابلیت استفاده برای تمامی شهروندان کرج و نظم دادن به ساخت و ساز و جلوگیری از تخلفات ساختمانی بیان و اعلام امیدواری کرد که شورای اسلامی شهر کرج  مدیریت شهری را در این اهداف حمایت و پشتیبانی نماید.
 

نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.