کد مطلب : 2016
تاریخ ثبت : 1398/04/29-09:31
خلیلی اردکانی:
شفافیت مهمترین رکن مدیریت شیشه ای است

رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: دست شهروندان را در نظارت بر عملکرد مدیریت شهری باز بگذاریم.
محمد حسین خلیلی اردکانی در مراسم رونمایی از سامانه نظام پیشنهادات شهرداری کرج اظهار کرد: مدیریت شیشه ای یکی از شعارهای اصلی شهرداری و شورای این دوره است.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه شهرداری با راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات گامی اساسی در راستای تحقق مدیریت شیشه ای برداشته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
 
وی افزود: شورای شهر طی چند ماه اخیر طرحی ارائه کرده که با اجرای آن کلیه اسناد شهرداری به جز اسناد محرمانه، در معرض دید عموم شهروندان قرار می‌گیرد که امیداریم به زودی اجرایی شود.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: اگر شهروندان به مدیریت شهری اعتماد کنند و به این باور برسند که مدیران شهری شفافیت را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند میزان مشارکتشان را در اداره شهر افزایش می‌دهند.
 
خلیلی اردکانی توضیح داد: شفافیت اصل اساسی برای اداره امور است و و بیش از قانون گرایی و مشارکت اهمیت دارد به همین دلیل مدیریت شهری باید شفافیت را سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.
 
 عضو شورای شهر کرج گفت: شهرداری بیش از هر دستگاه دیگری برای پیشبرد اهداف خود و جلب مشارکت شهروندان به شفافیت در امور شهری و مالی نیاز دارد.
 
رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه نظارت مستمر شهروندان مهمترین ابزار تحقق اصل شفافیت در مدیریت شهری است، ابراز کرد: وقتی مدیران بدانند که چشم تیز بین شهروندان بر کوچکترین عملکرد آنها نظارت دارد، کمتر خطا می‌کنند.
 
وی اظهار کرد: هر چه نظارت بر عملکرد شهرداری عمومی تر شود، هم فساد کمتر خواهد شد و هم اعتماد شهروندان به مدیریت شهری بیشتر می شود.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.