کد مطلب : 2015
تاریخ ثبت : 1398/04/29-09:29
حاجی قاسمی:
سامانه نظام پیشنهادات مشارکت شهروندان در اداره شهر افزایش می یابد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج گفت: سامانه نظام پیشنهادات؛ تبلور نقش شهروندان در اداره امور شهر است.
مهدی حاجی قاسمی در مراسم رونمایی از سامانه نظام پیشنهادات شهرداری کرج، گفت: بحث ایجاد نظام پیشنهادات آذر ماه سال گذشته در صحن علنی شورای اسلامی شهر مطرح شد و با تلاش و پیگیری های شهردار کرج و همکاران مجموعه مدیریت شهری، تیر ماه امسال به نتیجه رسید.
 
این عضو شورا با اشاره به اینکه این سامانه تبلور نقش شهروندان در اداره امور شهری است، عنوان کرد: از طریق این سامانه زمینه ای فراهم می شود تا شهروندان در اداره شهر مشارکت بیشتری داشته باشند.
 
وی با اشاره به اینکه با ایجاد سامانه نظام پیشنهادات، وظیفه شهرداری در توجه به نظرات سازنده شهروندان برای تحقق اهداف پیش بینی شده مدیریت شهری سنگین تر می شود، گفت: راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات ابتدای راه است و مدیران شهری وظیفه دارند با معرفی درست آن، زمینه دریافت نظرات سازنده شهروندان را فراهم کنند.
 
حاجی قاسمی گفت: راه اندازی این سامانه شرایطی فراهم می کند تا پیشنهادات سازنده شهروندان در سازوکار مدیریت شهری و اجرای طرح های مختلف مورد توجه قرار گیرد.
 
این عضو شورا با اشاره به اینکه همه پرسنل شهرداری باید برای کارایی بیشتر این سامانه تلاش کنند، اضافه کرد: بازرسی نقش به سزایی در بررسی این سامانه و نقطه نظراتی که ارایه می شود، دارد.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.