کد مطلب : 1978
تاریخ ثبت : 1398/04/16-12:34

وظیفه شورا، شفافیت، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه های شهری است

رییس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج ضمن تبریک روز قلم یادآوری کرد: وظیفه شورا، شفافیت، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه های شهری است و این امر بدون تعامل مناسب و حمایت ذیل ماده 55 قانون شهرداری هاست.
رحیم خستو در صد و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته عمده ترین مشکلات تعامل با رسانه ها در موارد ذیل خلاصه می شود و تقاضا دارم شهردار، دستورات لازم جهت اصلاح امور را صادر کند.
 
وی اولین معضل تعامل با رسانه ها را فقدان متولی مشخص در امر توزیع و مناقصه و تبلیغات ذکر و عنوان کرد: امور پیمانها صرفا متن مناقصه و مزایده را تنظیم و نشر آن را به روابط عمومی بسپارد و از تعامل مستقیم با رسانه ها پرهیز کند.
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از ضرورت مشخص کردن کارگزاری که با هماهنگی معاونت مالی و مدیر روابط عمومی انتخاب می شود سخن گفت و افزود: این شخص باید به رسیدگی به امور رسانه ها بپردازد تا اصحاب رسانه ها برای دریافت حقوق خود در پیچ و خم ساختمان شهرداری تحقیر نشوند و یا قدرت نقدی شان از دست نرود.
 
خستو اضافه کرد: همچنین ضرورت دارد روابط عمومی مناطق و سازمان ها با مرکز، سامانه ای را تنظیم کرده و نحوه توزیع بصورت عادلانه مشخص شود تا زمینه عدالت فراهم شود.
 
وی تاکید کرد: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری هرچه سریع تر آیین نامه توزیع مناقصه، مزایده، آگهی و تبلیغات را تنظیم و به شورا و شهرداری ارایه کند.
 
خستو در پایان خواستار شد تا در کنار رسانه های سراسری و سرپرستی ها، حمایت های لازم از نشریات استانی در دستور کار قرار گیرد.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.