کد مطلب : 1976
تاریخ ثبت : 1398/04/15-11:48

رسیدگی به درخواست های شهروندان در شانزدهمین جلسه کمیسیون شهرسازی

شانزدهمین جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز (شنبه 15 تیر) به ریاست احد رسولی برگزار شد و طی آن تعدادی از درخواست های شهروندان در قالب لوایح ارسالی شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این جلسه با حضور عباس زارع، فرج اله ایلیات و احد رسولی از اعضای کمیسیون شهرسازی و احداله احمدی پرگو معاون معماری شهرداری مرکز و جمعی از مدیران و معاونین شهرسازی مناطق شهرداری کرج برگزار شد و به مدت 150دقیقه به طول انجامید. 
 
لوایح مطروحه در این جلسه که درخواست های شهروندان برای دریافت تراکم مازاد، افزایش واحد، تغییر کاربری و احداث بنای تجاری را شامل می شد، پس از بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون و ارائه توضیحات لازم از سوی نمایندگان شهری به رأی گذاشته شدند که البته تصمیماتِ کمیسیون باید در جلسه رسمی شورا نیز به رای گیری گذاشته شوند.
 
 یکی از لوایح مطروحه در این جلسه واگذاری زمین از سوی منطقه 12 شهرداری کرج به سپاه پاسداران جهت احداث سوله ورزشی بود تا بخشی از عقب ماندگی و محرومیت سرانه ها در این منطقه پُرجمعیت جبران شود که نمایندگان مردم تصمیم گیری در خصوص آن را به بازدید از زمین مذکور و اطمینان خاطر از مناسب بودن موقعیت مکانی آن برای احداث فضای ورزشی موکول کردند.
 
این جلسه از ساعت 10 صبح آغاز به کار کرد و پس از تبادل نظر و جمع بندی لوایح رأس ساعت 12 و 30 دقیقه ظهر به کار خود پایان داد. مصوبات کمیسیون پس از طرح در جلسه رسمی شورا و موافقت هیئت تطبیق فرمانداری شهرستان قابلیت اجرایی دارند. کمیسیون شهرسازی یکی از کمیسیون های تخصصی 9 گانه شورای اسلامی شهر کرج است.
 
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.