کد مطلب : 1887
تاریخ ثبت : 1398/03/21-13:45

جانمایی نامناسب پایانه شهید کلانتری ترافیک اتوبان تهران - کرج را تشدید می کند

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج گفت: جانمایی نامناسب پایانه شهید کلانتری ترافیک اتوبان تهران- کرج را تشدید می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، مهدی حاجی قاسمی در صد و چهل و ششمین جلسه رسمی شورا طی تذکری عنوان کرد: این پایانه مناسب و منطبق بر نیازهای امروز مردم کرج نیست ، در این راستا مدیریت شهری کرج در اسرع وقت یک پایانه مناسب طراحی کند که با تخصیص فضای جدید هم کاربرد درون شهری و هم برون شهری داشته باشد.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: در این راستا مقرر شده بود تا شهرداری تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری مکانی را جهت ساخت پایانه مرکزی شهر کرج مشخص کند که تاکنون اقدامی انجام نشده است.
 
 این مسئول تصریح کرد: ضرورت جانمایی نامناسب پایانه ترمینال شهید کلانتری و مشکلات پیش آمده بر کسی پوشیده نیست از این رو پیشنهاد می شود زمین دولتی که در اطراف ایستگاه مترو محمد شهر موجود است اگر مورد قبول شهرداری واقع شود جهت استفاده برای ساخت پایانه جدید تخصیص داده شود.
 
حاجی قاسمی بر ضرورت احداث بازار مرکزی میوه و تره بار کرج اشاره کرد و متذکر شد: شهرداری کرج مکلف بود تا پایان اردیبهشت زمینی جهت راه اندازی بازار میوه و تره بار معرفی کند اکنون با اتمام خرداد ماه هنوز هیچ اقدامی صورت در خصوص معرفی زمین برای ساخت و راه اندازی صورت نگرفته است.
 
به گفته رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج ، با راه اندازی این میدان، علاوه براینکه فرایند صادرات میوه و سبزی از استان با سهولت و کیفیت بهتری انجام می‌شود، سرویس‌دهی به شهر نیز  با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.
 
وی در تذکر دیگری درخواست کرد تا لوایحی که در صحن شورا اعلام می شود حتما توسط هیئت مدیره سازمان با بررسی و نظارت ناظر سازمان انجام شود.


مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.