کد مطلب : 1886
تاریخ ثبت : 1398/03/21-13:42

قطار شهری اولویت نخست عمرانی شهرداری کرج شود

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: قطار شهری کرج مطالبه مهم شهروندان است و باید اولویت نخست در پروژه‌های عمرانی شهرداری کرج شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، محمدحسین خلیلی اردکانی با بیان اینکه باید با چنگ و دندان قطار شهری کرج را راه اندازی کنیم، اظهار کرد: باید به پروژه قطار شهری به عنوان مهم ترین برنامه شورای پنجم بپردازیم و با همت در این موضوع، در صدد جبران خسارات ناشی از  توقف آن برآییم.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: کرج ظرف چند سال گذشته  به لحاظ جمعیتی  افزایش یافته و ما وظیفه داریم زیر ساخت‌های لازم را برای این جمعیت پیش‌بینی نماییم و تدبیری برای جابه جایی شهروندان بیاندیشیم.
 
این مسئول افزود: ضرورت اجرای پروژه قطار شهری در بررسی اجرای این روند در سال‌های گذشته در برخی از کلان شهرها کاملا گویای لزوم اجرای آن است که باید در کلانشهر کرج نیز هر چه زودتر اجرا شود.
 
خلیلی اردکانی با بیان اینکه برای عملیاتی شدن پروژه قطار شهری باید بودجه بیشتری به آن اختصاص دهیم گفت: این پروژه در زمینه ایجاد شغل دستاورد خوبی خواهد داشت و در بحث حمل و نقل نیز تاثیرات خوبی بر ترافیک خواهد گذاشت‌.
 
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: این پروژه پس از تخصیص اعتبار لازم به سرانجام خواهد رسید یا خیر، بستگی به نظارت و پی گیری ما به عنوان نمایندگان مردم خواهد داشت، به جرأت می‌توان گفت، اگر در شهر تهران، پروژه قطار شهری به ثمر نمی‌رسید، هم اکنون این شهر به لحاظ جابه جایی جمعیت، به انفجار می‌رسید.
  
وی گفت: استفاده از این ظرفیت به لحاظ مادی نیز به صرفه مردم است و تحقق این مهم نیاز به نظارت و پیگیری نمایندگان خواهد داشت‌.
 


مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.