کد مطلب : 1885
تاریخ ثبت : 1398/03/21-13:45
زارع:
باید از ظرفیت های هنرمندان و جایگاه اجتماعی آنها استفاده مناسب داشته باشیم

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: هم پوشانی سه مجموعه ی هنرمندان، مدیریت شهری واراداه کل ارشاد جهت افزایش جایگاه اجتماعی در شهری امری ضروری است و باید از ظرفیت های هنرمندان و جایگاه اجتماعی آنها استفاده صحیح و مناسب داشته باشیم.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عباس زارع در نشست مشترک با روسای انجمن های هفت گانه هنرمندان در استان البرز که صبح امروز در خانه هنرمندان برگزار شد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: وظیفه ما به عنوان نماینده مردم در شورای شهر کرج حمایت از قشر هنرمند است تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های آنها به شهروندان خدمات ارائه نمائیم.
 
وی افزود: مردم شهر ما باید بدانند که خانه هنرمندان در شهرشان کجاست و اینکه مرکزی جهت مشاوره در حوزه هنری  دارند.
 
وی خاطرنشان ساخت: تعامل بین هنرمندان و مدیریت شهری می تواند اتفاقات خوبی از جمله توسعه بخش خصوصی، برنامه های ترویجی و ... را می تواند رقم بزند و در این زمینه هنرمندان می تواند با مشورت و نظرات تخصصی خود مدیریت شهری را یاری رسانند.
 
به گفته زارع همپوشانی نهادهای فرهنگی موجب بروز اتفاقات و اقدامات مفید خواهد بود. ما به عنوان نماینده مردم در شورای شهر از شهرداری می خواهیم که از انجمن های هنری جهت رشد و توسعه این مجموعه حمایت نماید.مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.