کد مطلب : 1884
تاریخ ثبت : 1398/03/21-13:45
خستو:
عزم جدی مدیریت شهری برای تعامل با هنرمندان / هنرمندان صاحب خانه می شوند

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: از زمان شکل گیری کمیسیون هنر و ارتباطات به دنبال ساماندهی وضعیت هنرمندان و دغدغه های این قشر از افراد هستیم تا با تامین مطالبات و حمایت از آنها بتوانیم شاهد شکوفایی هنر این عزیزان باشیم.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، صبح امروز نشست مشترک اعضای کمیسیون هنر و ارتباطات با روسای هفت گانه انجمن های هنری استان البرز تشکیل و موضوع در اختیار قراردادن خانه هنرمندان به این انجمن ها در دستور کار قرار گرفت.
 
رحیم خستو رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات ضمن بیان این مطلب که مطالبه جدی هنرمندان اختصاص مکانی مناسب جهت انجام امورات این افراد بود افزود:  پیرو تشکیل کمیسیون هنر و ارتباطات گفتگوهایی با هنرمندان صورت گرفت و با توجه به اهمیت این موضوع و توجه شورای شهر به دغدغه و مطالبات هنرمندان ، تخصیص مکانی مناسب جهت انجام امور هنرمندان را در دستور کار خود قرار داد.

وی با تاکید بر اینکه  بسیاری از از هنرمندان نام آشنا در این شهر زندگی می کنند که حوزه فعالیت آنها از شهر کرج خارج شده است افزود: امیدوارم با شکل گیری این ساختمان و ماهیتی که در آن شکل خواهد گرفت تعامل جدی با مدیریت شهری و هنرمندان برقرار شود تا هویت شهری برای داشتن شهری زیبا و هنرمندانه محیا شود.
 
خستو تاکید کرد: وضعیت به هم ریختگی هنر در شهر نمایان است  و ما در تلاش هستیم تا با ایجاد تعامل با هنرمندان و مدیران شهری بتوانیم شاهد اتفاقات خوب درحوزه هنری باشیم.


 
مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.