کد مطلب : 1881
تاریخ ثبت : 1398/03/21-08:46

شورا مصداق کامل حکومت مردم بر مردم است

رئيس كميسيون خدمات شهر شهردارى كرج گفت: شوراى اسلامى شهر مصداق كامل حكومت مردم بر مردم است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرج با بیان اینکه شوراها کارآمدی نظام را در مردم سالاری به منصه ظهور  مى رسانند ، اظهار کرد: از سال‌های اول انقلاب که دوران تثبیت حکومت اسلامی بود و از سال ۷۸ انتخابات شوراها برگزار شد و این امید می‌رفت که کارآمدی نظام شورا که برگرفته از اراده مردم است را ثابت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، فریده بزنی بیرانوند با بیان اینکه امام (ره) معتقد بودند که اداره امور را باید به دست مردم سپرد گفت: واقعیت این است که دولت نمی‌تواند در همه امور ورود پیدا کند لذا شوراها در عین حال باید حلقه واسط بین دولت و ملت و مطالبه گر حقوق ملت باشند.

وی تصريح كرد: تلاش داریم تا در شورا از حقوق مردم دفاع کنیم و اگر در شرایطی منافع مردم به خطر بیفتد قطعاً  روشنگری خواهیم کرد.

اين مسئول افزود:همه زحمات و خدمات شبانه روزی محصولش رضایت مندی مردم است و خواسته اول مردم از شوراها است که سطح رضایت مندی مردم را بالا ببرند و خدمات بیشتری به مردم ارائه کنند.

بيرانوند  با اشاره به نقش مهم و اساسی مردم در همه صحنه‌های مهم و اداره شهر  يادآور شد: هرجا که مردم ورود پیدا کنند در دفاع مقدس در انتخابات و در سیل اخیر مددکار دولت بوده‌اند و در مدیریت شهری هم می‌توان از نقش مردم بهره گرفت.

وى خاطرنشان كرد: در کشور ما نیز ارکان این نهاد اجتماعی که نمونه‌ای از مردم سالاری دینی است بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، بر حل عمل گرایانه مشکلات مردم استوار است و قطعاً این امر مسئولیت آور با کسب سرمایه اعتماد عمومی در فعالیت شوراها امکان پذیر خواهد بود.

وى گفت: امیدوارم با رعایت اصل تعامل و همکاری همه جانبه و بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود در سطح شهر  شاهد حل مشکلات و توسعه و آبادانی روزافزون كلانشهر كرج سرافراز باشیم.

وى بر لزوم جلب مشارکت شهروندان در اجرای طرح‌های شهری تاکید کرد و گفت: مشارکت‌های مردمی و سرمایه گذاری کمک می‌کند تا بسیاری از مشکلات طرح‌های شهری بسرعت برطرف شود.


مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.