کد مطلب : 1879
تاریخ ثبت : 1398/03/20-12:45

فرهیختگان مشکلات مدیریت شهری را در قالب طرح به شورا ارائه کنند

رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: از همه فرهیختگان که در خصوص مشکلات آشکار و پنهان سیستم مدیریت شهری طرح یا پیشنهادی دارند دعوت می شود اندیشه های خود را با مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر به اشتراک بگذارند.
سارا دشتگرد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج با بیان اینکه نقش فرهیختگان و نخبگان در اداره بهتر جامعه  امری مسلم و آشکار است،اظهار کرد: این استعدادها درصورتیکه اراده کرده و عزم خود را جزم کنند، قادر خواهند بود قدرت برتر را به جامعه خود آموزش دهند و موجب ایجاد پیوستگی اجتماعی شوند.

وی افزود: جامعه فرهیختگان نقش به‌ سزایی در تولید علم، دانش، گفتمان‌سازی و جریان‌سازی شهر دارد و می تواند جزو گروه های مرجع مردم در با مدل‌سازی، ارائه نظرات و پیشنهادات باشند.

رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج  تصریح کرد: از تمامی نخبگان و صاحب ‌نظران شهر کرج می‌خواهم که نهایت کمک خود را در جهت حل مشکلات شهری و کمک به توسعه شهر انجام دهند.

وی در قسمت دیگری از سخنانش به قابلیت های بانوان و جوانان در نظام مدیریتی شهر اشاره کرد و یادآور شد: مدیریت شهری به جایگاه و قابلیت های بانوان و جوانان در نظام مدیریتی توجه کند که متاسفانه وضع موجود با حداقل های آماری فاصله جدی دارد که تقاضا می کنم شهردار در اجرای برنامه های از قبل ارایه شده خود در این خصوص گزارشی به شورا ارایه کند.

دشت‌گرد خاطرنشان کرد: مراتب اعلام آمادگی مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج را در خصوص به کار گیری و نصب العین کردن نظرات موکد مقام معظم رهبری در خصوص تقویت حمایت از جوانان، نخبگان و دانشگاهیان در جهت شناسایی و تدوین راه حل برای عارضه های موجود در نظام جاری مدیریتی کشور که دو بار طی ماه مبارک رمضان در بیانات معظم له به آنها اشاره شده اعلام نمایم.


مرتضی اکبری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب














ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.