کد مطلب : 1792
تاریخ ثبت : 1398/02/29-11:38
بزنی بیرانوند :
علت عدم احداث خانه هلال در مناطق شهرداری چیست؟

رییس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای شهر کرج گفت: طبق مصوبه شورای شهر کرج مقرر بود در مناطق ده گانه شهرداری خانه هلال ایجاد شود که متاسفانه تا کنون این اتفاق صورت نگرفته است.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، فریده بزنی بیرانوند در جلسه رسمی شورای شهر کرج طی نطق پیش از دستوری کسب مدال نقره مهلا مومن زاده ورزشگار کرجی در مسابقات قهرمانی جهان در رشته تکواندو که در منچستر انگلیس برگزار شده  را تبریک گفت و افزود: این افتخار بزرگی برای استان البرز و بانوان ورزشکار استان است.
 
وی در ادامه به عدم ارائه احداث خانه هلال در مناطق شهرداری کرج اشاره کرد و افزود: در شهریور ماه سال گذشته جلسه ای تشکیل و در آن مقرر شده بود در هر منطقه یک میز برای خانه هلال اختصاص یابد که متاسفانه این اتفاق صورت نگرفته است.
 
بزنی بیرانوند افزود: انجام این مهم با هدف رسیدگی به پاسخ ها و نیازهای شهروندان برای خطرات طبیعی در دستور کار قرار گرفته بود که متاسفانه محقق نشد و با توجه به ضرورت این موضوع، نیاز است تا تحقق آن به جد پیگیری شود.
 
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرج در بخش دیگری به منظور خرید سطل های مکانیزه زباله از شهردار و معاونت خدمات شهر شهرداری کرج؛ قدردانی کرد.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.