کد مطلب : 1786
تاریخ ثبت : 1398/02/24-12:51
در کارگروه فنی پروژه خط 2 قطار شهری مطرح شد؛
بهره برداری از اولویت اول تا پایان 99دور از ذهن نیست

یکی از مباحث مطرح شده در کارگروه فنی، اجرایی خط 2 قطار شهری کرج و حومه احتمال بهره برداری از اولویت اول (ایستگاه F الی K) تا پایان فروردین ماه 99 بود که منوط به تامین منابع مالی است.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، پنجاهمین کارگروه فنی اجرایی پروژه خط 2 قطار شهری کرج با حضور احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر، علی اصغر صلواتی ریاست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، محسنی مدیر پروژه در شرکت مشاور (پردیسان سازه)، رستمی مدیر پروژه در شرکت پیمانکار طرح و ساخت (سابیر) و سایر اعضای کارگروه، در محل کارگاه مرکزی پروژه برگزار شد.

در این جلسه با توجه به گزارش و توضیحات ارایه شده توسط پیمانکار و مشاور کارفرما در خصوص دستور کارهای اعلامی، تبادل نظر لازم صورت پذیرفت و پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه به اطلاع اعضای کارگروه رسید.

صلواتی، رییس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، اظهار داشت: پیگیری های متعددی به منظور تحقق انتشار اوراق مشارکت 250 میلیاردی توسط مجموعه سازمان حمل و نقل ریلی و شخص شهردار در بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه کشور در حال انجام است. امید می رود با تزریق این مبلغ، به پیشرفت قابل قبولی جهت راه اندازی پروژه تا پایان سال جاری دست یابیم.

احد رسولی عضو ناظر شورای اسلامی شهر در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج افزود: ضروری است برگزاری کارگروه های تامین منابع مالی پروژه در دستور کار ارکان شهری قرار بگیرد تا فرایند اجرایی پروژه دچار توقف نشود.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.