کد مطلب : 1782
تاریخ ثبت : 1398/02/22-13:00

گلایه دشت گرد از وضعیت فرهنگسراها / شیوه آموزشی نامفهوم است

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: فرهنگسراها محل ترویج فرهنگ و آموزش است و نباید فضای آموزشی به دگیر دیگر حوزه ها تبدیل شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشت گرد در نطق پیش از دستور خود در یک صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورا ضمن گلایه از وضعیت فرهنگسراهای سطح شهر اظهار داشت: فرهنگسراها باید به محیط فرهنگی برای شهروندان تبدیل شود. 

وی افزود: طی هفته گذشته بازدیدی از فرهنگسرای امام رضا (ع) داشتم که متاسفانه در این مرکز شیوه آموزشی نامفهوم است و به جای تخصیص فضا برای آموزش های شهروندی تبدیل به حسینیه و... تخصیص یافته است.
 
این عضو شورا اضافه کرد: با وجود اینکه بخشی از این فرهنگسرا در اختیار معلولان قرار گرفته است اما همان امکانات ناچیزی که برای معلولان در نظر گرفته شده در این محل مشاهده نمی شود.

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج افزود: با توجه به این فرهنگسرای امام رضا (ع) در منطقه محروم قرار گرفته بهتر است به فضایی برای برگزاری آموزش های مختلف به کودکان اختصاص یابد.

دشت‌گرد در بخش دیگری با تاکید بر نظافت دو سالن میلاد و شهیدان نژاد فلاح، گفت: این دو سالن جزو سالن های خصوصی شهرداری است که در برنامه های مختلف از ارگان ها دعوت می شود در آن حضور داشته باشند.

وی با اشاره به این موضوع که مبلغی برای نظافت سالن میلاد در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امیدوارم در گزارشی ارایه شود که این مبلغ صرف چه موضوعی شده و چرا سالن میلاد از نظافت مناسبی برخوردار نیست.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.