کد مطلب : 1779
تاریخ ثبت : 1398/02/22-12:23
زارع:
شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر در مقاطع مختلف در خصوص اتفاقات کشور و مسائل سطح منطقه موضع صریح و روشن دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عباس زارع در یک صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورا که  میزبان سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز بود افزود: شورای شهر تصمیم آمریکا که قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی بوده است را محکوم کرد و امید است این افتخار را داشته باشیم که همواره کنار سپاه باشیم.
 
رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به هجمه های سنگین دشمن به کشور امید است با همبستگی، اتحاد و تلاش سعی کنیم این شرایط را پشت سر بگذاریم و در کرج با توجه به پتانسیل های بسیج و سپاه همکاری فی مابین بین این نهادها در جهت افزایش سطح رضایت همشهریان داشته باشیم.
 
وی تاکید کرد: شورای شهر همواره در صف مقدم خدمت به شهروندان است و اثرات کار این نهاد بزرگ موجب رضایت شهروندان و آثار بزرگ و برای نظام است، امیدواریم با هماهنگی دیگر نهادهای استان در جهت ایفای نقش خود برای تسریع خدمات شهرداری و به منظور بهتر کردن آینده شهر گام برداریم.
 
در ادامه منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج نیز بیان کرد: از اقدامات سپاه به ویژه در حوزه های فرهنگی و جهادی تشکر می کنیم ، شورای شهر بر مبنای وفاق و همدلی با سایر دستگاه ها و مجموعه سیاسی- امنیتی استانداری گام برداشته است و در خصوص لوایح و کارهای شهرداری با فراز و نشیب ها پیش رفته و به نقطه تلاش و کوشش برای رفع مشکلات شهر گام برداشته ایم.
 
وی در ادامه ضمن تشکر از همراهی سپاه البرز با مدیریت شهری کرج در راستای ارائه خدمات بهتر گفت: خوشبختانه توانسته ایم ارائه خدمات موثر در تکمیل پروژه ها را با تلاش شهردار کرج دنبال کنیم.
 
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.