کد مطلب : 1778
تاریخ ثبت : 1398/02/22-12:21
فرمانده سپاه استان البرز:
برای کمک به شورای شهر در بخش های فرهنگی و اجتماعی و عمرانی ورود خواهیم کرد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز با اشاره به تلاش برای هم افزایی مشارکت سپاه و بسیج با شورای شهر بیان کرد: شورا مظهر شروع رشد یافتگی ملتی است که می توانند خود شهر و کشور را اداره کنند و شاید این موهبت الهی را گاهی به درستی درک نکنیم اما همین که به این نقطه رسیده ایم که این مسئولیت را در دست بگیریم به رشد یافتگی رسیده ایم و امید است شورای شهری ها در این مسیر موفق و موید باشند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سردار مولایی صبح امروز  یکشنبه با حضور در یکصد و چهل دومین جلسه شورای شهر کرج با بیان این مطلب اظهار داشت: آنچه که امروز در دنیا بر علیه ایران شکل گرفته منشا مشخص و دلایل زیادی دارد، طی روزهای گذشته مسئولان شرور آمریکا به دنبال راه هایی بوده اند که ایران با آنها مذاکره کرده و تبعیت از خواستار هایشان را داشته باشد، آنها تمام منافع مادی و معنوی خود در دنیا را در سایه ایران و  خطر می دانند.
 
وی با اشاره به تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا گفت: یکی از دلایل مهم این است که تمامی راهبردهای آمریکا که طی ۴۰ سال طراحی کرده بود شکست خورده و بخش عمده این ناکامی را از ایران و نیروهای دفاعی آن از جمله سپاه پاسداران نی داند.
 
فرمانده سپاه استان البرز در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش داشتن سوم خردادماه روز آزاد سازی خرمشهر و گرامیداشت این روز گفت: طی ۴ عملیات و با ۹ ماه عملیات مقاومتی که ثامن الائمه شروع شد، حدود ۹۰ درصد خاکمان را با وحدت خود از دست رژیم بعثی عراق خارج کردیم و در ادامه با تلاش های بعدی خرمشهر آزاد شد.
 
وی افزود: در کشور سپاه به کمک نهادهای مختلف آماده است و طرح های مختلف همکاری میکند و هر چه در اختیار ان است برای کمک به شهرها و استان های مختلف بگار می گیرد، برای کمک به شورای شهر هم در بخش هایی ورد خواهیم داشت.
 
سردار مولایی تصریح کرد: مسئولان ارشد کشور از سپاه خواسته  اند تا در حوزه های مختلفی همچون سدسازی، پالایشگاه سازی و دیگر موارد ورود کند؛ به عنوان نمونه در پالایشگاه ستاره خلیج فارس که شاید بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی در سطح دنیا باشد، به همت سپاه کشور در عرض ۱۷ ماه ۲۴ میلیون لیتر بنزین در سال ۹۶ از پالایشگاه داشتیم که این رقم در سال ۹۷ به ۳۶ میلیون لیتر رسید که انشالله در سال جاری این مقدار به ۴۸ میلیون لیتر خواهیم رساند.
 
وی با تاکید بر اینکه نیازها در کشور فراوان و متنوع است و ما نیز از ظرفیت کافی برای کمک به رفع این نیازها برخوردار هستیم، گفت: در البرز در طرح کرامت ۲ در البرز  که دو سال و نیم است روی آن کار می کنیم در ده نقطه شناسایی شده استان مجموعه کاملی مشتمل بر اجتماعی، اقتصادی، امنیتی و ... کار می شود.
 
فرمانده سپاه استان البرز ادامه داد: در قالب طرح کرامت در مناطق حاشینه نشین البرز که از هیچ امکاناتی برخوردار نیستند کار کرده و برای ساخت مدرسه، مجموعه ورزشی، بالابردن سطح بهداشت در این مناطق کار می کنیم، مواردی از جمله ایجاد بیمارستان های صحرایی و اتوبوس هایی که سیستم درمانی داشته باشد نیز در این نقاط در دسترس کار است.
 
وی با اشاره به دیگر طرح سپاه البرز که در قالب پیشرفت و آبادانی در البرز اجرایی می شود، گفت: نقاط هدف در این طرح نجم آباد و پلنگ آباد هستند.
 
سردار مولایی با تاکید بر اینکه طرح هایی نیز در خوزه بهداشت و درمان در البرز کار می کنیم، افزود: در قالب طرح ماموریت های اجرایی نیز که ۴۰ هزار طرح در کشور است سهم البرز یکهزار و ۲۰۰ طرح است که اجرایی می شود.
 
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب


ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.