پیشنهادات، انتقادات و درخواست های شهروندان محترم
LastNextصفحه 1 از 5PrevFirst
رضا
كد: 75
با سلام اینجانب از کارمندان مهندسین مشاور پردیسان سازه ، مشاور پروژه خط 2 متروی کرج هستم که با گذشت بیش از 8 ماه از آغاز سال تاکنون فقط حقوق فروردین و نصف حقوق اردیبهشت را دریافت کرده ام . چرا هیچ گونه رسیدگی از طرف اعضای شورای شهر صورت نمیپذیرد ؟
1398/08/20
آرش قوجه بيگلو
كد: 73
رياست محترم شوراي اسلامي كرج جناب آقاي اكبر سليم نژاد موضوع: نياز مبرم به پل هوايي در جاده محمد شهر ( سر شهر ك مهندسي زراعي و سر مترو) با سلام احتراما اينجانب آرش قوجه بيگلو ساكن شهرك مهندسي زراعي به استحضار ميرساند به دليل اينكه رفت و آمداز عرض جاده محمدشهر به جهت سرعت بالاي وسايل نقليه بسيار خطر آفرين مي باشد و چند سالي است كه در اين جاده تصادفات زيادي بخاطر ازدحام وسايل نقليه صورت گرفته است ، عاجزانه از آن مقام محترم خواهشمندم تاقبل از بروز هر گونه حادثه دلخراش دستورات لازم جهت احداث پل هوايي را صادر فرمائيد. پيشاپيش از حسن همكاري جنابعالي در اين زمينه كمال تشكر و قدراني را دارم.
1398/07/23
ماهری
كد: 72
سلام ، خسته نباشید با توجه به اینکه بارها به منطقه 7 شهرداری کرج مراجعه کریدم ولی تاکنون نتیجه ای حاصل نشده. وضعیت آسفالت و وجود چاله های متعدد در فاز 3 بلوک 2 رجایی شهر در خیابان شهید شاهین نژاد با وجود مدرسه در این خیابان در وضعیت خیلی بدی است این خیابان همجوار با شهرداری منطقه هست اما هیچگونه رسیدگی ندارد . خواهشا پی گیری شود .
1398/07/20
علی
كد: 71
سلام من ساکن کیانمهر هستم هرشب به قدری بوی گند توی فضا میپیچه که نمیتونیم حتی واسه لحظه ای پنجره رو باز کنیم. کی این مشکل حلقه دره حل میشه؟؟؟ خسته شدیم دیگه نمیتونیم نفس بکشیم
1398/07/10
پیمان
كد: 70
سلام من ساکن کیانمهر هستم. این بوی گند واقعا مارو عذاب میده . واقعا مگه میشه کسی بتونه این بوی گند رو تحمل کنه؟؟ واقعا شما نمیتونین کاری برای این حجم آلودگی که هرچه روز و شب به خورد مردم می‌ره بکنید؟
1398/07/07
رامین حنیفه
كد: 69
با سلام اینجانب رامین حنیفه به نمایندگی از ساکنین منطقه رضا شهر حصارک پایین(انتهای خیابان شهید ایرانی) به دلیل مشکلات و خرابی های مانده از احداث زیر گذر مترو هشتگرد و تبدیل شدن محله به محل دپو نخاله های ساختمانی و نداشتن چهره ای در شان یک شهر لذا از اعضای شورای شهر تقاضا داریم نسبت به عمران این قسمت دستورات و هماهنگی های لازم را انجام دهند با تشکر
1398/07/04
محمود
كد: 68
سلام .حصارک پایین بلوار شهید ایرانی به اتوبان کرج قزوین چندین سال است که پروژه قطارشهری اجرا شده ویک سری املاک تملک وتخریب شده وبه حال خود رها گردیده که چهره خوبی ازکرج که مسیرشون ازاتوبان هست ندارد ینده پرسجو کردم عمران منطقه 5 اظهار میکند پروژه مرکزی هست عمران مرکز باتوجه به تملک این مسیر توسط قطار شهری به سازمان فطارشهری ارجاع میدهد وقطار شهری اظهارمیکند باتوجه به تملک قطارشهری دراین بخش توسط سازمان عمران هشتگرد عمران هشتگرد هم جوابگو نیست محلی که میتوان بهترین استفاده رو برای هموطنان گذری این بزرگراه استفاده نمود بعنوان تلی ازخاک ومخاله چیز دیگری ندارد ازاعضای محترم شورای شهرتثاضامندم ازاین محل بازدید وتصمیمات اساسی بگیرند . ومن الله التوفیق
1398/07/03
مصطفی علی یاری
كد: 67
سلام . وضعیت اتوبوس های رجایی شهر به آزادی این روز ها خیلی بد شده تعداد سرویس ها کم شد و ساعت حرکن طولانی و بی نظم و ما صبح ها که برای کار مجبوریم به تهران برویم با نبود اتوبوس یا پر بودن سرویس ها مواجه ایم . خواهشمند است رسیدگی شود. با تشکر
1398/06/13
زهرا پشنگ پور
كد: 66
با سلام - اتوبوسهای مسیر رجائی شهر به آزادی و بالعکس بسیار بی نظم و نابسامان هستند.چندماهی است که تعداد اتوبوسها خیلی کم شده است. صبحها حدود ساعت 6 ، اتوبوسها از محدوده فلکه اول تا سیزدهم می روند و در مسیر برگشت تا فلکه اول پر می شوند و دیگر به پایانه ماهان نمی آیند چون تکمیل شده و در وسط اتوبوس هم کلی ایستاده اند.لطفا یک فکری به حال این اوضاع وحشتناک بکنید.هر روز صبح برای رفتن به محل کار باید مدتها در ایستگاه منتظر بایستیم و معلوم نیست اتوبوسی بیاید یا نه. اگر هم بیاید جایی برای نشستن ندارد و تعدادی هم ایستاده اند. از یک طرف می گویید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید و این هم وضع حمل ونقل عمومی. لطفا رسیدگی کنید. اصلا این پایانه ماهان به چه دردی می خورد؟ چرا یک مسئول ندارد؟ چرا حرکت اتوبوسها زمانبندی معین ندارد؟ چرا اتوبوسها از پایانه مسافرگیری نمی کنند؟ چرا به وضع روشنایی و صندلیها و سایبان و ...رسیدگی نمی شود؟ تعداد اتوبوسها خیلی کم و انگشت شمار شده و جوابگوی تعداد مسافران نیست. چه کسی مسئول این گرفتاری مردم است؟ لطفا به درد مردم رسیدگی کنید.
1398/06/12
مهدی
كد: 64
باسلام،خواهشا پروژه متروی درون شهری کرج را به یک پیمانکار کار بلد بودید الان خط 2 مترو مشهد با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا افتتاح شد اما مترو کرج به تازه به پیشرفت 37.5در صد رسیده ، چرا برای پیمانکار جریمه ایی در نظر گرفته نمی‌شود تا حداقل از ترس جریمه پروژه را زودتر پیش ببرد.
1398/05/19
LastNextصفحه 1 از 5PrevFirst
صدای شما
نام:  
پست الکترونیک:  
تلفن:
سخن شما:  
کد امنیتی:
عکس کد
Show another codeکد جدید
ارتباط با شورا آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی ، نرسیده به میدان سپاه جنب تالار شهیدان نژاد فلاح
تلفن تماس:
0263000000
پست الکترونیک:
SHORAKARAJ@GMAIL.COM
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر كرج ) بلامانع است.