كد مطلب : 1574  1399/03/06 : تاريخ
 

خستو در عیادت از پیشکسوت رسانه:
زندگینامه پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر در قالب فیلم کوتاه روایت شود

  رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت که زندگینامه پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر در قالب فیلم کوتاه و سایر آثار هنری به اطلاع عموم رسانده شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، رحیم خستو با حضور در منزل محمد ابراهیم رنجبر از پیشکسوتان رسانه کشور و البرز که عنوان قدیمی ترین روزنامه فروش جهان را در کارنامه افتخارات خود دارد، ضمن عیادت و احوالپرسی از وی، تصریح کرد: در گذشته روزنامه فروشان با برجسته کردن تیتر نشریات کمک زیادی به برجسته کردن روزنامه و چرخه فروش آن می کردند.
 
وی با بیان اینکه اعتبار هر چیز به تاریخ آن است، افزود: باعث افتخار است که قدیمی ترین روزنامه فروش دنیا که در کتاب رکوردهای گینس هم ثبت شده ساکن کرج است. تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فعالیت های فرهنگی و استفاده از تجربیات و دانش آنان برای دیگران است.
 
رییس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج در ادامه بیان کرد: پیشنهاد می کنم با برنامه ریزی منسجم زندگینامه و تجربیات پیشکسوتان این شهرستان در قالب فیلم کوتاه تدوین و در دسترس عموم قرار گیرد. گفتنی است محمد ابراهیم رنجبر از پیشکسوتان رسانه مدتی در بستر بیماری است.
 
در خبری دیگر، نمایشگاه بزرگ خوشنویسی اعضاء و مدرسین کرج نیز با حضور رحیم خستو رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی این کلانشهر افتتاح شد و در معرض نگاه بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار گرفت. در آیین افتتاح این نمایشگاه، استاد یدالله کابلی، استادان امیر و احمد فلسفی و جمعی از هنرمندان و هنردوستان حضور داشتند. علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه تا 15 اسفند فرصت دارند به مجتمع رفاهی میلاد واقع در بلوار ماهان، رو به روی استانداری البرز مراجعه کنند. گفتنی است علاقه مندان از ساعت 16 الی 20 می‌توانند از این نمایشگاه که یادمان بنیان گذاران انجمن خوشنویسان ایران است، بازدید کنند.
 
 1397/12/14-08:33 : تاريخ درج
©2015 www.shorakaraj.ir . All Rights Reserved